Ko internetā raksta par mani un Tevi

Neesmu no tiem cilvēkiem, kuri speciāli meklē un lasa ko astrologi raksta par katru no Zodiaka zīmēm. Tomēr, ja kaut kur pamanu kādu raksta galiņu par Auniem (jo pats esmu Auns), intereses pēc izlasu. Un tad pie sevis salīdzinu rakstīto ar to, kāds es, manuprāt, esmu faktiski.

Daži apgalvojumi ir visai precīzi, bet daži – man liekas, ka “galīgi garām”. Saprotu, ka katrs cilvēks ir unikāla, vienreizēja būtne un nav iespējams mūs visus salikt divpadsmit Zodiaka zīmju kastītēs ar pievienotu detalizētu specifikāciju (aprakstu).

Pats pazīstu tādus Aunus, kuri ir pavisam atšķirīgi no manis (vai arī otrādi). Reiz pat lasīju trīs visai atšķirīgus Aunu zīmes raksturojumus. Gan vairs neatceros kad un kur. Tomēr pavisam droši varu teikt, ka no katra apraksta paņemot atsevišķas frāzes un saliekot tās kopā – sanāca visai precīzs mans raksturojums. Droši vien tā ir ar katru no visām Zodiaka zīmēm.

Tad nu vienu dienu man ienāca prātā doma salikt vienā aprakstā vienkopus visu to, ko esmu pamanījis internetā par katru no Zodiaka zīmēm. Tā kā brīvā laika man bija gana daudz, tad, ticiet man, sanāca visai interesanta un daudzpusīga lasāmviela.

Speciāli pa internetu nemeklēju, kā arī necentos labot stilu un domas salikumu. Tādēļ kādā no aprakstiem var būt pirmajā brīdī grūtāk uztverama doma, bet pacietīgi izlasiet vēlreiz. Un uzzināsiet, cik interesanta personība jūs jau esat vai arī varat vēl būt.

Katras Zodiaka zīmes raksturojumu ievietošu šajā interneta vietnē. Par to varēsiet uzzināt arī ieskatoties “satura rādītājā” šī raksta beigās. Rakstu saraksts redzams zemāk.

1.Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi AUNS

2. Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi VĒRSIS

3. Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi Dvīņi

4. Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi VĒZIS

5. Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi LAUVA

6. Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi JAUNAVA

7. Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi SVARI

8. Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi SKORPIONS

9. Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi STRĒLNIEKS

10. Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi MEŽĀZIS

11. Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi ŪDENSVĪRS

12. Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi ZIVS

Views: 251

rssby feather
Facebooktwitterredditpinterestby feather

Līdzīgi raksti