Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi SVARI

Stihija – Gaiss, Valdošā planēta – Venera.

Plusi: šarmanti, taktiski, labi diplomāti, piemīt laba gaume, strādā nopietni un atpūšas ar šļakstu. Mīlestība viņiem ir būtiska; Mīnusi: konformisti, svārstīgi, divkosīgi, var atteikties no principiem mīļā miera labā; Iekšējā nepieciešamība: mīlestība, harmonija.

Pēc Svaru domām, neba uz katra i punktiņš jāuzliek, tāpēc principiālu nostāju viņi ieņem nelabprāt: ja Svari tev smaida, tas vēl nenozīmē, ka viņi tev piekrīt. Pēc dabas Svari nav intriganti, bet vēlme būt pa labam ar visiem viņus nereti ievelk “aizkulišu menedžmentā”. Būšana cilvēkos, kontaktēšanās un attiecības ir Svaru jājamzirdziņš un atkarība: nonākot izolācijā, Svari emocionāli cieš, jo pārliecināti par sevi viņi ir galvenokārt tad, kad redz savu atspulgu sarunu biedru acīs. Svariem ir spēcīgi attīstīta skaistuma izjūta, neprovocē viņus ar neestētisku apģērbu, piedrazotu dzīves telpu vai barbarismiem piesārņotu valodu – Svari tevi ātri vien ierakstīs savā melnajā sarakstā un turpmāk skatīsies uz tevi no augšas.

Svarus kaitina: nepieciešamība reiz par visām reizēm izdarīt izvēli un stingri pie tās turēties; Svarus iepriecina: jauka laika pavadīšana harmoniskā vidē tādu cilvēku sabiedrībā, kam labas manieres nav tikai tukša skaņa.

Svariem ir labi attīstīta gaišredzības. Viņi var paredzēt notikumus, pirms tie notiek. Viņu dāvana palīdz nepieļaut nopietnas kļūdas. Svari vienmēr dalās savās vīzijās ari ar draugiem.

Šķiet, ka šīm viena un tā paša elementa zīmēm Dvīņiem un Svariem ir daudz kopīga. Svariem patīk vieglums, ar kādu Dvīņi pieņem lēmumus. Astrologi iesaka šādiem pāriem būt uzmanīgiem, jo ​​Dvīņiem ir sveša dziļa pieķeršanās, bet Svariem ir tieši pretēji. Svari kādā brīdī var vienkārši neizturēt partnera vieglprātību, kas var novest arī pie sānsoļa meklēšanas.

Pamatojoties uz Vangas vārdiem un zvaigžņu zīmes atribūtiem, Svaru tieksme pēc pastāvīga līdzsvara dzīvē nekādā gadījumā nepadara viņus par aprēķinātājiem un aukstasinīgām personām. Svari tiek uzskatīti par taisnīgiem, diplomātiskiem un mērķtiecīgiem. Viņi mēdz apsvērt visus argumentus pirms lēmuma pieņemšanas.

Svariem patīk saskarsme ar cilvēkiem un viņi bieži ir populāri savā sociālajā lokā, jo viņi prot klausīties un saprast citus. Tie ir mīlestības un harmonijas meklētāji, tāpēc bieži cenšas izvairīties no konfliktiem, dodot priekšroku kompromisam.

Svariem ir izsmalcināta estētiskā izjūta un viņi novērtē skaistumu gan mākslā, gan ikdienas dzīvē. Var būt svārstīgi un nenoteikti, jo viņiem var būt grūti pieņemt lēmumus.

Svariem ir dziļa vēlme pēc partnerattiecībām un viņi mēdz būt ļoti lojāli un veltīti saviem partneriem. Viņi meklē līdzsvaru un harmoniju savās attiecībās un vēlas, lai viņu partneri dalītos šajās vērtībās.

Pateicoties savai spējai saprast un ņemt vērā dažādas viedokļus, Svari var izcelties tādās jomās kā tieslietas, diplomātija, māksla un dizains. Viņiem patīk strādāt komandā un viņi ir labi sarunu veidotāji.

Kopumā Svari ir sociāli, taisnīgi un harmonijas meklētāji. Viņiem ir dabīga spēja saprast un izvērtēt abas konflikta puses, kā arī izsmalcināta estētiskā izjūta.

Svarus nevar saukt par vienas nakts sakaru cienītājiem, taču fakts ir tāds, ka viņi vienmēr ir šaubīgi un neizlēmīgi. Un tomēr, ja attiecībās radīsies uzticība, tad šīs Zodiaka zīmes pārstāvji var atklāties jaunā, negaidītā veidā un atvērt partnerim savu seksuālo preferenču bagātību.

Lai lasītu ko internetā raksta arī par citām Zodiaka zīmēm, atgriezies pie raksta “Ko internetā raksta par mani un Tevi” (spied uz saiti) un seko norādēm raksta beigās.

Ja jums šis raksts patika un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

Views: 52

Facebooktwitterredditpinterest

Līdzīgi raksti