Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi SKORPIONS

Stihija – Ūdens, Valdošā planēta – Plutons un Marss;

Plusi: lojāls, mērķtiecīgs, drosmīgs, dziļš, vērīgs, spēj koncentrēties mērķim un pārvarēt sevi, gatavs ziedoties. Kaislīgs mīlētājs. Mīnusi: greizsirdīgs, fanātisks, viltīgs, atriebīgs; Iekšējā nepieciešamība: transformācija.

Arī par viltīgu Skorpionu uzskata visai pamatoti, jo shēmošana ir viens no Skorpiona iedzimtajiem talantiem – gluži tāpat, kā spēja apburt, vilināt un mīlēt tik kaislīgi un dziļi kā nevienai citai zodiaka zīmei. Līdz brīdim, kad sajutīsies viņam tik tuvs, ka sāksi vilkt viņa dvēseli ārā. Tajā brīdī Skorpions aizcirtīsies kā gliemežnīca, un uz otro iespēju vari mierīgi necerēt. Reti kurš Skorpions piedod un gandrīz neviens – neaizmirst, bet nodots Skorpions – vēl turklāt arī atriebjas, un to nu gan tu uz savas ādas negribēsi izbaudīt!

Skorpions gluži kā magnēts pievelk dažādas krīzes situācijas – starp mīlestību un naidu, starp dzīvību un nāvi, starp miljoniem un bankrotu – un jūtas labi, ja spēj šādā robežsituācijā izrādīties neaizvietojams. Dažkārt šķiet, ka tad, ja viss kārtībā, Skorpionam ir skumji un garlaicīgi, un astrologu teiciens, ka laimīgs Skorpions ir nelaimīgs Skorpions, nemaz nav tālu no patiesības.

Skorpionu kaitina: jautājums “vai tu gribi par to parunāt?” brīdī, kad problēmas ir viņam pašam, nevis kādam citam.

Skorpionu iepriecina: slepena informācija – glaimojoša, kompromitējoša, pārsteidzoša vai vienalga, kāda – galvenais, lai tā būtu pieejama ekskluzīvi viņam.

Skorpionu pārvalda pazemes dievs Plutons kopā ar kaislību planētu Marsu. Skorpiona seksualitātei ir sava veida kodolspēks – tā ir intensīva, transformējoša, spēcīga un satricina cilvēku visdziļākajā līmenī. Skorpions spēj savaldzināt un iekarot gandrīz ikvienu, uz kuru viņš paskatās. Skorpionam ir liela vajadzība būt seksuāli aktīvam, jo ​​tā faktiski viņš pilda savu lomu šajā dzīvē. Skorpions var arī iedarbināt un dziedēt seksuālo enerģiju citos – viņš ir dabisks seksuālais dziednieks, ja izmanto savu enerģiju labvēlīgam mērķim.

Sievietēm Skorpioniem priekšplānā ir spēcīgas jūtas, bet viņām allaž ir nepieciešamas jaunas emocijas un piedzīvojumi. Būt uzticīgam vienam cilvēkam, kā saka astrologi, Skorpionu sievietēm ir retums. It īpaši, ja no jūtām pret bijušo mīļoto nekas nav palicis pāri. Tomēr apprecējušās Skorpionu dāmas ir uzticīgas un vērtē ģimeni kā lielāko dārgumu. 

Skorpioni spēj nolasīt cilvēkus kā rentgena stars. Skorpioni uzreiz atpazīst maldināšanu un sliktas domas. Šī prasme liek viņiem būt pacietīgākiem pret citiem. Viņi ar savu laipnību spēj vadīt cilvēkus.

Skorpioni attiecībām vienmēr pieiet ar pilnīgu atdevi un dziļumu. Viņi ļoti rūpīgi izvēlas savus draugus. Skorpioni spēj iekļūt pašā dvēseles un lietu būtībā, cenšoties saprast, kas pārējiem paliek nepieejams. Draudzīgas attiecības ar šīs zīmes pārstāvjiem sniegs daudz emociju.

Skorpioni noveco skaistāk nekā citu Zodiaka zīmju pārstāvji. Gadi gandrīz neatspoguļo viņu ārieni. Skorpioni ļoti baidās, ka nepagūs iemācīties visu, ko vēlas. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc viņi baidās novecot. Taču ir svarīgi atzīmēt, ka Skorpioni nekad nebūs gatavi vecumdienām, tāpēc viņiem ir jādzīvo, izbaudot katru mirkli.

Dvīņi un Skorpioni parasti viens otru piesaista jau no paša sākuma, taču viņiem ir jāpārvar noteiktas bailes par uzticēšanos. Kad šī barjera ir pārvarēta, Dvīņi atklāj, ka tieši Skorpions var piedāvāt viņam tādu tuvumu un drošību, pēc kā viņš vienmēr ir ilgojies. Skorpionam ir viss un vēl vairāk.  Tāpat Skorpions atklāj, ka viņš var uz visiem laikiem iegremdēties mīklainajā Dvīņu dabā, un šī aizraušanās nekad neizgaist. Skorpions parasti meklē kādu tradicionālāku un stabilāku, bet pēc atvēršanās Dvīņiem viņš atrod kaut ko tādu, par ko iepriekš nebija sapņojis.  Neskatoties uz savu reputāciju, abi var būt uzticīgi, kad viņi atver sirdi saviem partneriem. Viņu saikne ir bezgala valdzinoša, un viņi kļūst vēl intuitīvāki viens par otru un apkārtējo dzīvi, kad ir kopā. Skorpions iemācās dzīvi piedzīvot spilgtāk, un Dvīņi pēta tās emocionālo dziļumu.

Skorpioni ir enerģijas vampīri, kuri spēj izmantot citu cilvēku spējas savā labā. Visbiežāk Skorpioni izvēlas neizlēmīgus cilvēkus, kuru gribu ir viegli apspiest, taču reizēm viņi nonāk cīņā ar spēcīgiem sāncenšiem, ja tiek aizskarts viņu gods.

Skorpiona godīgums, sīkstums un jēlums daudziem rada dīvainas sajūtas, kuras viņiem ir grūti sagremot. Skorpioni tiek uzskatīti par atriebīgiem un manipulatīviem, jo ​​viņi zina, kā panākt savu. Šī aizsprieduma dēļ daži sāk baidīties no Skorpiona, viņu īsti pat nepazīstot. Skorpions neapšaubāmi ir sarežģīta zīme. Cilvēkiem ir ekstrēma attieksme pret viņiem: viņi viņus mīl vai ienīst līdz nāvei. Dažreiz abi vienlaikus.

Skorpioni ir ļoti azartiski un nopietni. Viņi ik lietu, ko dara un kam velta laiku, uztver ļoti nopietni. Brīžos, kad Skorpions ir iemīlējis, viņš visu cenšas strauji ievirzīt nopietnā gultnē. Pat pārāk nopietnā. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji var kļūt pārāk skeptiski un īpašnieciski, kas nav veselīgi, jo baidās pazaudēt cilvēku pret kuru viņiem ir radušās jūtas.

Skorpionam ir dziļa vēlme piedzīvot dzīvi visās tās krāsas. Viņu piesaista noslēpumi un viss, kas ir nezināms vai apslēpts. Viņi vēlas mesties piedzīvojumos, kas vienmēr ir saistīti ar zināmu risku. Skorpionam patīk darīt to, ko citi var uzskatīt par neiespējamu vai nepārvaramu izaicinājumu. Kad uz spēles ir liktas viņa kaislības un intereses, Skorpions nekad nebaidās riskēt.

Dzīvot ar Skorpioniem ir ļoti grūti. Viņi ir ātri un neparedzami. Cilvēks, kurš vēlas, lai viņam būtu nākotnes plāns un pārliecība par nākotni, noteikti nespēs izveidot attiecības ar šīs zīmes pārstāvi. Turklāt Skorpionam sagādā grūtības izrādīt savas jūtas. Ne katrs cilvēks vēlas dzīvot kopā ar šādu “sniega karalieni”.

Skorpioniem ir liela pārliecība par savām zināšanām. Viņi prot mācīties, ir strādīgi, darbā bieži tiek uzslavēti un pamanīti. Astrologi viņiem iesaka iemācīties pieiet savu prāta spēju izpausmei ar mēru. Skorpioni var būt ideāli komunikatori un iedvesmotāji.

Skorpions ir vēl viena izvēlīga zodiaka. Tomēr ar to vien, ka Skorpions būs sev atradis līdzvērtīgu partneri, nepietiks. Tam sekos ilgstoša “pārbaude”, vai šis cilvēks tiešām ir tā vērts. Šie vīrieši ir un paliek mīkla – arī savai mīļotajai. Ja viņam izdosies atrast kaut ko patiešām radniecību un iemīlēt, tā būs patiesa veiksme – gan vienam, gan otram. Tomēr jārēķinās ar to, ka dzīve ar Skorpionu nekad nav viegla.

Lai lasītu ko internetā raksta arī par citām Zodiaka zīmēm, atgriezies pie raksta “Ko internetā raksta par mani un Tevi” (spied uz saiti) un seko norādēm raksta beigās.

Ja jums šis raksts patika un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

Views: 83

Facebooktwitterredditpinterest

Līdzīgi raksti