Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi STRĒLNIEKS

Stihija – Uguns; Devīze – es redzu; Valdošā planēta – Jupiters;

Plusi: godīgs, atklāts, devīgs, zinātkārs, optimists, vizionārs, piemīt plašs redzesloks. Labāks kā mīļākais nekā dzīvesbiedrs; Mīnusi: paviršs, neapdomīgs, plātīgs, kategorisks, vispārina, viegli tērē svešu naudu; Iekšējā nepieciešamība: sasniegt jaunus apvāršņus.

Viena no Visuma mīļākajām Zodiaka zīmēm ir Strēlnieks. Šie cilvēki ir Uguns stihijas pārstāvji, viņi ir optimistiski un apveltīti ar vēlmi pēc piedzīvojumiem, kas viņu gadījumā nemaz nav slikti. Svarīgi atcerēties, ka Strēlnieki ir cilvēki, kuri nekad nesēž uz vietas. Enerģiski, aktīvi un zinātkāri. Viņiem patīk būt redzamiem un viņi riskē, turklāt bieži. Strēlnieku mēdz dēvēt arī par nemiera garu, jo viņiem vienmēr ir tieksme pēc pārmaiņām. Tieši tāpēc, ka viņus nenomāc bailes no nezināmā, Visums vienmēr palīdz šiem cilvēkiem.

Strēlnieks ir visdāsnākais, sabiedriskākais un sirsnīgākais cilvēks pasaulē – vismaz tikmēr, kamēr auditorija viņā klausās pavērtu muti, sajūsminās par katru viņa asprātību un no sirds apbrīno Strēlnieka erudīciju un plašo redzesloku. Bet pamēģini kaut ko no Strēlnieka teiktā apšaubīt! Tad redzēsi, ka Strēlniekam īstenībā ir ļoti īss tolerances deglītis, un paciest savas ideoloģijas neatzīšanu par vienīgo pareizo zem saules Strēlnieks nebūt negatavojas. Ja gribi paturēt draugu, kurš prot sapurināt, sarīkot vistrakulīgāko ballīti, regulāri atcerēties tevi jubilejā, tad vienmēr radi iespaidu, ka piekrīti Strēlniekam par vismaz 90 procentiem, un pārējie 10 procenti lai paliek tavā prātā, bet nenonāk valodās

 Daudzi Strēlnieka ieteikumi ir vērā ņemami (un pilnīgi visi – labi domāti!), taču rēķinies, ka, reiz devis padomu, Strēlnieks rūpīgi sekos, vai tu to pildi, un no sirds apvainosies, ja nebūsi viņa vārdus ņēmis par pilnu.

Strēlnieku kaitina: atrašanās piespiedu izolācijā vai tādā kompānijā, kur visi pārējie ir izglītotāki un pieredzējušāki par viņu.

Strēlnieku iepriecina: iespēja uz citiem palūkoties, sevi parādīt un iepazīstināt visus, kam čaklums klausīties, ar savu vīziju par gaišākas nākotnes priekšnoteikumiem.

Šie cilvēki ir apveltīti ar dāvanu mīlēt dzīvi, lai arī kādas grūtības dzīve piespēlētu. Strēlnieki rod spēku, alkst jaunas zināšanas un pieredzes. Ar savu piemēru viņi daudzus motivē izkāpt ārpus savas komforta zonas. Viņos mīt spēcīga, kas palīdz tikt galā ar jebkuru problēmu.

Strēlniekam nav problēmu sākt visu no jauna. Strēlnieku ārkārtīgi interesē dzīve, arī attiecības. Iepazīstoties ar jaunu cilvēku, viņš apbrīnojamā ātrumā atpazīst savu jauno potenciālo partneri. Tikai uz priekšu – tas ir par Strēlniekiem; atskatīšanās atpakaļ, viņaprāt, ir laika izšķiešana. Šķiroties ar Strēlnieku, nebrīnies, ja viņam būs jauns partneris jau nākamnedēļ.

Novecošana Strēlnieka zīmes pārstāvjiem ir tabu. Strēlnieki visvairāk baidās zaudēt jaunību un līdz ar to arī iespēju baudīt jaunu pieredzi.

Strēlnieki ļoti augstu vērtē brīvību, viņiem nepatīk saistības. Taču, apzinoties vecuma tuvošanos, viņi sāk domāt par nākotni. Ja viņiem jaunībā neizdodas sasniegt virsotnes, tad, tuvojoties vecumdienām, viņi ar domām var sevi novest līdz depresijai.

Vēzim sākotnēji var šķist, ka viņš nevar uztvert Strēlnieku nopietni, un Strēlnieks var justies tā, ka viņš nekad nedosies piedzīvojumā ar Vēzi. Bet abi kļūdās! Kad viņus saista attiecības, Strēlnieks vēlas darīt visu iespējamo, lai savu mīļoto iepriecinātu un saprastu, un Vēzis mīl kopā ar Strēlnieku izpētīt pasauli. Starp šīm divām zīmēm ir neticami daudz mīlestības! Vēzi pārvalda Mēness un Strēlniekos Jupiters, un kopā viņu emocijas paplašinās un viņi spēj piedzīvot daudz spilgtuma. Strēlnieks mudina Vēzi izkļūt no savas čaulas, bet Vēzis piedāvā Strēlniekam tādas rūpes un siltumu, ka atgriešanās mājās kļūst par iemīļotu Strēlnieka piedzīvojumu sastāvdaļu! Strēlnieks māca Vēzim redzēt dzīvi plašāk un pārvarēt savas emocionālās problēmas, un Vēzis palīdz nogādāt sirdi Strēlnieka filozofijas centrā. Tas ir vairāk, nekā katrs no viņiem varēja gaidīt no dzīves!

Strēlnieks ir nedaudz līdzīgs Lauvām – bieži ir savtīgas un alkst pastāvīgas uzmanības. Astrologi saka, ka šāda savienība noteikti būs kaisles pilna, taču var rasties problēmas un pat nodevība, jo Strēlnieks ne vienmēr varēs Lauvai veltīt tādu attieksmi, kādu tā vēlas.

Strēlniekiem visbiežāk pietiek sava spēka un enerģijas, tāpēc viņiem nav nepieciešams “uzlādēties” no citiem. Tomēr viņi var baroties no citu cilvēku emocijām karstu strīdu un konfliktu laikā. Saskarsmē ar šādiem cilvēkiem nav viegli izvairīties no enerģijas aizplūšanas, jo Strēlnieki ir pieraduši meklēt patiesību, kas nozīmē, ka viņi ņems enerģiju no pretinieka, līdz pārtrauks sarunu.

Bez mazākajām šaubām Strēlnieks iegrimst riskantās aktivitātēs un pat bīstamās situācijās pārbauda savu veiksmi. Ja situācija nav pietiekami aizraujoša, Strēlnieks var to pastiprināt ar savu fantāziju un attiecīgi rīkoties. Pat visparastāko ikdienas darbu viņš var pārvērst par lielisku piedzīvojumu. Dažkārt Strēlnieks pievelk sev apkārt sarežģītus cilvēkus, lai tikai padarītu savu dzīvi aizraujošāku. Nemierīgie cilvēki, kurus Strēlnieks cenšas glābt, var ienest viņa dzīvē tik nepieciešamo adrenalīna devu.

Strēlnieks sirdī ir mūžīgi jauns, jo nekad nezaudē pārliecību, ka dzīve ir jādzīvo pilnvērtīgi, jo – mēs dzīvojam tikai vienreiz! Strēlnieks nesaprot vajadzību pēc nožēlas vai kavēšanās pagātnē, un viņam patiešām ir vienalga, ko par viņu domā citi. Viņš saglabā savu jauneklīgo attieksmi tikai tāpēc, ka tas padara viņu laimīgu, un Strēlnieks vēlas būt laimīgs. Viņam patīk no rīta pamosties ar sajūtu, ka šodien būs lieliska diena.

Strēlnieks savās vēlmēs ir augstprātīgs un tajā pašā laikā ārkārtīgi optimistisks un entuziastisks. Strēlnieka trumpis ir fakts, ka, lai viņš aizrautīgi dodas ar savu mērķu piepildīšanu. Strēlnieki arī nepazaudēs sevi, ja izrādīsies, ka kādai vēlmei nav lemts piepildīties. Ja kaut kas neizdodas, Strēlnieks dodas tālāk, sapņo par jaunu sapni. Tādā veidā Strēlnieks uztur augstu enerģiju un galu galā sasniedz visu, ko sirds kāro. 

Strēlnieku raksturo savdabīga kombinācija – viņam ir aktīvs gars, kas atrodas nemitīgos patiesības meklējumos, un enerģisks, ugunīgs raksturs. Jebkāda veida “sistēma” un laulību viņi uzskata par tādu – viņus tracina. Viņi uzskata, ka tādējādi viņi neaizbēgami zaudē savu šarmu. Tāpēc, visbiežāk, lai arī cik aizraujoša, skaista un mīlama viņiem neliktos partnere, viņi nesaistīs sevi paliekošās un nopietnās attiecībās.

Lai lasītu ko internetā raksta arī par citām Zodiaka zīmēm, atgriezies pie raksta “Ko internetā raksta par mani un Tevi” (spied uz saiti) un seko norādēm raksta beigās.

Ja jums šis raksts patika un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

Views: 82

Facebooktwitterredditpinterest

Līdzīgi raksti