Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi MEŽĀZIS

Stihija – Zeme, Valdošā planēta – Saturns; Plusi: apzinīgs, apdomīgs, taupīgs, pacietīgs, mērķtiecīgs, spēj plānot ilgtermiņā, ciena tradīcijas, piemīt pienākuma apziņa. Mīlestībā noturīgs, reālists; Mīnusi: ambiciozs, konservatīvs, negatīvs, depresīvs, karjerists, iesīkstējis materiālists; Iekšējā nepieciešamība: vadīt un uzņemties atbildību.

No visām zodiaka zīmēm tieši Mežāzim vislabāk saprotama argumentācija “jo TĀ VAJAG!”. Vislabprātāk pats Mežāzis būtu tas, kurš nosaka, kā vajag un kā nevajag, un šī skarbi formālā pieeja noteikumiem dažkārt mēdz ņemt pārsvaru pār veselā saprāta ieteikumiem izvēlēties nekonvencionālu risinājumu. Toties uz Mežāzi var paļauties, viņš savus solījumus (un arī savus nodomus) piepildīs par jebkuru cenu, un tas ir vislabākais pierādījums viņa attieksmei un jūtām pret tevi – nekādu īpašo jūtelību un vētrainas emociju izpausmes no Mežāža prasīt nevajag, viņš ir rīcības cilvēks. Mežāzis labi jūtas, uzturot funkcionēšanas kārtībā pilnībā noformētu struktūru, bet nepieciešamība izstrādāt vīziju vai stratēģiju pārmaiņām viņu biedē (kaut arī reti kuram ir bijusi izdevība dabā novērot nobijušos Mežāzi).

Mežāzi kaitina: nepieciešamība ieņemt padotā pozīciju bez izredzēm uz izaugsmi vidē, kurā nav skaidri definēti noteikumi un kompetences.

Mežāzi iepriecina: nākamais pakāpiens – tuvāk hierarhiskajam krējumam, vadības stūrei, komandtiltiņam un citām dzīves un darba uzvarām.

Mežāži attiecībās pirmajā vietā izvirza savu komfortu un ērtības. Jūtām ir otršķirīga loma. Šī iemesla dēļ fiktīvas laulības viņiem nav nekas neparasts. Un tā kā ģimenē ir maz mīlestības, tad Mežāža sievietes nodevībā nesaskata neko nosodāmu. Bet, ja tomēr patiesas mīlestības dēļ Mežāža sievietes ir gatavas iestūrēt laulības ostā, tad, kā likums, šādā saistībā nodevības nav un nebūs.

Mežāža aicinājums ir mācīt citus. Tas var izpausties gan globāli, gan detalizēti. Mežāži ir talantīgi skolotāji, mentori un treneri. Viņi nekad neatteiksies palīdzēt, viņi vienmēr parādīs un iemācīs.

Kad Lauva un Mežāzis sanāk kopā, ambīcijas patiešām paceļas gaisā! Lauvai sākotnēji var šķist, ka Mežāzis ir pārāk mežonīgs un stingrs, savukārt Mežāzis var domāt, ka Lauva ir pārāk egocentrisks un bērnišķīgs, lai būtu patiesi veiksmīgs. Pārvarot sākotnējos nelīdzenumus, katrs atklāj, ka ir atradis labāko atbalstītāju savā dzīvē. Lauva ienes Mežāzim dzīvesprieku un jauneklīgu dzirksti, kas citādi viņu dzīvē neatgriezeniski iztrūktu, un Mežāzis māca Lauvai izveidot patiešām spēcīgas struktūras, kas nes panākumus. Viņi ir tieši trūkstošais posms viens otra dzīvē, kas abiem ir ļoti vajadzīgs. Atkāpjoties no sākotnējiem aizspriedumiem, viņi viens otru pārsteidz ar aizraušanos. Šis pāris laika gaitā kļūst stiprāks un spēj sasniegt daudz materiālā līmenī. Turklāt viņi ir lielisks paraugs citiem.

Aizkustinošais un romantiskais Vēzis varētu būt ideāls partneris Mežāzim. Tikai nereti gadās, ka Vēzim attiecības ar tik lielu praktiķi var apnikt, tad viņš var viegli sākt meklēt sev ko citu. Bieži vien tas ir saistīts ar Vēža seksuālajām fantāzijām un viņa vēlmi eksperimentēt.

Mežāzis nodrošinās sevi un visus savus mīļos ar visu nepieciešamo. Kad Mežāzis satiek savu īsto un vienīgo, viņš paliek uzticīgs uz mūžu. Pat tad, ja dažkārt Mežāzi izstaro vēsumu un pārmērīgu nopietnību – zini, tāda ir šīs mājīgās, čaklās zīmes daba.

Mežāži ir ļoti strādīgi un ambiciozi. Viņiem patīk kontrolēt visu savu dzīvi un tas nav slikti. Taču problēmas Mežāžiem sākas tad, kad viņi cenšas kontrolēt savas emocijas. Viņiem vienmēr patīk jau pašā sākumā izdomāt sliktāko scenāriju, kas varētu notikt. Tāpēc šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir grūti uzticēties citiem.

Astrologi uzskata, ka vīrietis Mežāzis ir tirāns, kuram patīk nepārtraukti izglītot savu sievieti, pat ja viņa to nevēlas. Mežāži uzskata, ka tikai viņu viedoklis ir tas pareizais. Vīriešiem Mežāžiem šķiet, ka sievietei ir viņam jāpakļaujas.

Mežāži ir diezgan spējīgi piedzīvot spēcīgas emocijas un kādu patiesi mīlēt, taču ārēji tas nav pamanāms. Viņu jūtas tiek stingri kontrolētas. Pat vienatnē ar savu dvēseles radinieku Mežāzis nebūs maigs un romantisks. Viņi vispār neņem vērā mirkļa emocijas. Aukstais aprēķins ir visā galvenais. Tāpēc uz vētrainu romantiku ar Mežāzi nevar cerēt.

Mežāžiem piemīt spēcīgs gribasspēks un spēja uzņemties atbildību par saviem lēmumiem. Viņu dzīves pieredze un līdzsvarotais raksturs padara viņus par uzticamiem padomdevējiem un līderiem savā lokā. Viņi prot izvirzīt mērķus un tos sasniegt, pateicoties pragmatismam un spējai aktīvi apgūt visu jauno.

Lai lasītu ko internetā raksta arī par citām Zodiaka zīmēm, atgriezies pie raksta “Ko internetā raksta par mani un Tevi” (spied uz saiti) un seko norādēm raksta beigās.

Ja jums šis raksts patika un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

Views: 99

Facebooktwitterredditpinterest

Līdzīgi raksti