Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi Auns

Stihija – Uguns, Valdošā planēta – Marss. Plusi: Līderis. Mērķtiecīgs. Drosmīgs, atklāts un patstāvīgs. Jaudīga fiziskā enerģija. Izaicinājums ir Auna medusmaize. Iet pa dzīvi ar pašapziņu un entuziasmu. Dāsns un uzticams draugs. Prot atrast prieku. Ātri sadusmojas, toties ātri piedod. Mīnusi: Nepacietīgs, nereti pamet lietas pusratā. Ātri iemīlas un ātri apdziest. Var kļūt agresīvs. Grūti pieņem citu viedokli. Iekšējā nepieciešamība – rīcība.

Aunam ir īpašas attiecības ar laiku, jebkura nepieciešamība paciesties vai pagaidīt viņu izved no pacietības, tāpēc ir bezjēdzīgi Aunam teikt: “nāks laiks, nāks padoms” vai “visam savs laiks” – šāda mierināšana drīzāk pielaidīs uguni pakulām. Tāpat var nepārpūlēties ar situācijas apgaismošanu no vairākiem redzes viedokļiem – pēc Auna domām, pareizais viedoklis ir viens (viņējais, protams), un ar šauru redzesloku tam nav sakara – Auns vienkārši ir mērķtiecīgs, nevis stūrgalvīgs, kā tev varbūt šķiet. Nav jēgas doties pie Auna pasūroties par dzīvi, Auns ir rīcības cilvēks – labāk palūdz viņu talkā saskaldīt malku. Un galvenais – neapvainojies par Auna ātrajām dusmām: tās pazudīs kā parādījušās.

AUNU kaitina: jautājuma atlikšana uz nezināmu laiku. AUNU iepriecina: šķietami neizpildāms uzdevums un apgalvojums, ka vienīgā cerība uz AUNU.

Auni dzimuši, lai iedvesmotu citus cilvēkus – ar savu piemēru un gudriem padomiem. Cilvēki viņiem uzticas un ir gatavi viņos klausīties entuziasma pilni.

Aunu pārvalda Marss, kas ir arī fizisko kaislību planēta. Aunam vienmēr ir milzīgs enerģijas daudzums, un viens no veidiem, kā ar to tikt galā, ir to novirzīt seksā – pēc iespējas biežāk un vairāk. Starp citu, kamēr daudzi citi zaudē enerģiju seksa laikā, Auna enerģija tajā brīdī tikai aug. 

Bez seksa palicis Auns ir ļoti skumja parādība, jo aktīva dzimumdzīve ir viņa dabā. Ja seksā ir nepilnības, Auns var kļūt pārāk agresīvs vai kaujiniecisks. 

Par Aunu nav jāuztraucas – viņš pēc šķiršanās ļoti ātri spēj virzīties tālāk un neiesprūst pagātnē, prātojot par pieļautajām kļūdām. Auns ir mīļš un kaislīgs, tāpēc jaunas mīlestības atrašana viņam vedas tīri viegli. Auni vienkārši ir radīti tam, lai mīlētu.

Lai gan no pirmā acu uzmetiena spontānajiem Auniem Jaunava šķiet pārāk aprēķinoša, analītiska un pedantiska, nevajadzētu aizmirst, ka Jaunava pēc būtības ir sievišķīga un Auns ir ļoti vīrišķīgs, un tas rada pievilcību. Patiesībā Aunam vienkārši vajadzīgs kāds, kas par viņu rūpējas un uztraucas par sīkumiem. Tāpat nav vērts aizmirst, ka brīdī, kad Jaunava atveras partnerim, viņš var būt īsts seksa maniaks, un tas Aunam piestāv! Turklāt viņi kopā viņi veido lielisku komandu. Viņi spēj izstrādāt labākos plānus un shēmas un tos izpildīt, un viņiem nekad nav garlaicīgi.

Auns un Vērsis ir divas zīmes, kuras pievelk viena otru ar neticamu spēku. Sākumā viņus saista aizraušanās, bet  ar laiku Vērsis sāk saprast, ka Auns vienkārši nespēj būt uzticīgs. Uzskati par monogāmu attiecību nozīmi šajā pārī nesakritīs. Vērsis var arī krāpt partneri – lai tikai atriebtos.

Neskatoties uz savu impulsīvo un skarbo dabu, Auni ir ļoti jūtīgi pret mīļajiem. Viņi izmisīgi aizsargās savus tuvos no jebkādām nelaimēm un nekavējoties tiks galā ar visiem pāridarītājiem.

Auna zīmē dzimušie vīrieši ir bezrūpīgi un dzīvespriecīgi. Viņi ir gatavi darīt jebko sava partnera labā un izrāda šo rūpi, īpaši pēc laulībām. Kad Auns apprec savu mīļoto, dzīvesbiedres intereses ir pirmajā vietā. Viņi vienmēr uzklausa mīļotās viedokli.  Auni uzskata, ka viņu pienākums ir aizsargāt un atbalstīt savas dāmas visos jautājumos. Aunam tie nav tukši vārdi, viņi ir gatavi darbībai, lai pierādītu uzticību savai partnerei.

Ar Aunu vīrieti attiecību sākumā viss šķitīs tik ideāli, ka ideālāk vairs nevar būt, taču pavisam drīz dāmai nāksies šausmināties par to, cik šie vīrieši ir viegli aizkaitināmi un spītīgi.

Auns no visiem, šķiet, ir, cilvēks, kurš visbiežāk un vairāk uzņemas riskantas lietas. Viņš ir gatavs darīt visu, kas nepieciešams, lai sasniegtu savus mērķus un iegūtu dzīvei nepieciešamo adrenalīna devu. Tā kā ikdienā nav iespējams lēkt ar izpletni vai “cīnīties ar citplanētiešiem”, Auns nereti savu dienas grafiku aizpilda tik cieši un saspringti, ka nākas steigties no vienas nodarbes uz otru, neatrodot laiku īstai atpūtai. Tas ir temps, kas viņus notur robežās. 

Dažreiz Auni  vēlas atteikties no visa, bet harizma un jautrs raksturs palīdzēs tikt galā ar grūtībām. Auni parasti ir enerģiski, drosmīgi un neiebiedējami. Viņi dod priekšroku būt līderiem nevis sekotājiem un mēdz pieņemt lēmumus pēc iegribas. Uz auniem var paļauties grūtās situācijās, jo viņi bieži izrāda iniciatīvu un drosmi. Viņiem piemīt dabiska konkurences gars un vēlēšanās uzvarēt. Tas var padarīt viņus ļoti mērķtiecīgus un apņēmīgus, bet dažreiz arī pacietības trūkums un impulsīva rīcība var noved pie nevajadzīgām konfrontācijām.

Auniem ir siltas un aizraujošas personības, kas viegli piesaista citus. Tomēr dažreiz viņu neatkarība un vēlēšanās darīt visu pēc pašu prāta varētu radīt konfliktus ar citiem. Emocionāli auni mēdz būt tieši un atklāti. Viņiem patīk jauni piedzīvojumi un izaicinājumi, un viņi mēdz būt nepacietīgi, ja lietas neiet tā, kā viņi vēlas.

Auns vienmēr meklē asas emocijas un jautrus pārdzīvojumus. Viņš nemitīgi pierāda citiem, ka ir spējīgs gan uz spraigu darbu, gan uz intensīvu jautrību. Mēdz teikt, ka Auniem ir jauna dvēsele. Auns ir jauneklīgs arī sava enerģijas līmeņa dēļ – viņi spēj visilgāk noturēties nomodā, ballēties un tomēr paveikt visus darbus. Turklāt Auna enerģija ir lipīga un iepludina dzīvesprieku apkārtējos. Tas, kas Aunu uztur jaunu, ir tas, ka viņš nekad nedomā par pārāk tālu nākotni vai pagātni, bet dzīvo te un tagad.

Satiekot Aunu, noteikti aizraus viņa spontanitāte un avantūrisms, un vakara turpinājums pavērs jums jaunus seksuālos apvāršņus. Tomēr nemaldiniet sevi ar cerībām par turpmāko saziņu; Auns izvairās no saistībām līdz pēdējam, taču, iespējams, viņam nebūs iebildumu pavadīt vēl vienu nakti, ja sekss bijis lielisks.

Kaislīgajam, patiesi ugunīgajam Aunam patīk izrādīt savu mīlestību pret savu partneri visos iespējamos veidos. Tādēļ sākotnēji var šķist, ka tā būs mīlestība līdz mūža galam. Tomēr tā nav! Ja Aunam radīsies kaut mazākās aizdomas par to, ka viņam tomēr šīs saistības nav vajadzības vai arī vēl trakāk – viņš sāks baidīties par to, ka partneris var kļūt neuzticīgs, viņš pārtrauks jūsu attiecības uzreiz. Tomēr, ja nu tu esi tas, kurš ir iemīlējies Aunā, jāatceras tikai viena formula: Auns ir jāapber ar bezgalīgiem komplimentiem un mīlestību, un jāatceras, ka nodevību viņš nepiedos nekad un nekādos variantos.

Lai lasītu ko internetā raksta arī par citām Zodiaka zīmēm, atgriezies pie raksta “Ko internetā raksta par mani un Tevi” (spied uz saiti) un seko norādēm raksta beigās.

Ja jums šis raksts patika un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

Views: 28

rssby feather
Facebooktwitterredditpinterestby feather

Līdzīgi raksti