Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi VĒRSIS

Stihija – Zeme, Valdošā planēta – Venera. Plusi: izturīgs, stabils, pacietīgs, piemīt laba gaume un humora izjūta, uzticams draugs, labs mīlētājs. Labs darbinieks, jo saprot kārtības un sistēmas nozīmi. Mīnusi: stūrgalvīgs, privātīpašniecisks, žēlo sevi, materiālists, piemīt liela inerce. Iekšējā nepieciešamība: komforts un pārticība.

Populārais priekšstats par Vērša neizmērojamo pacietību ir mīts, kuru balsta ja nu vienīgi Vērša racionālais skats uz pasauli: viņš cietīs, kamēr tas viņam būs izdevīgi, bet ne mirkli ilgāk! Izaicināt Vērsi nudien var atļauties tikai tas, kurš skaidri zina, ka nākotnē viņu ceļi nekrustosies. Ne kuram katram izdodas tik cieti argumentēt savu viedokli kā Vērsim, tāpēc labāk ar viņu nestrīdēties – īpaši par gaumi un īpaši tad, ja par savējo neesi īsti pārliecināts. Vērsis ir estēts un hedonists – viņam nederēs “ķep-ļep” risinājumi (jo sevišķi tas attiecas uz taustāmām lietām: dzīvojamo vidi, apģērbu, maltīti).

Vēršiem ir ļoti attīstīta intuīcija, īpaši materiālās bagātības jautājumā. Vērši zina, kā vislabāk rīkoties ar naudu. Viņi veic veiksmīgus pirkumus vai ieguldījumus. Parasti Vērša radinieki un draugi viņiem uzticas un var lūgt palīdzību.

Auns un Vērsis ir divas zīmes, kuras pievelk viena otru ar neticamu spēku. Sākumā viņus saista aizraušanās, bet  ar laiku Vērsis sāk saprast, ka Auns vienkārši nespēj būt uzticīgs. Uzskati par monogāmu attiecību nozīmi šajā pārī nesakritīs. Vērsis var arī krāpt partneri – lai tikai atriebtos.

Vēršu vidū bieži sastopami enerģijas vampīri. Viņi pārtiek no citu žēluma. Viņi ir pieraduši pārspīlēt savas problēmas, stāstīt citiem par savām neveiksmēm un kļūdām, tādējādi spēlējot uz sarunu biedru jūtām. 

Šīs Zodiaka zīmes vīrieši ir pazīstami ar godīgumu un uzticamību. Viņi novērtē sievu. Vērši pret savām dāmām izturas ar īpašu rūpību un godbijību. Viņi vienmēr cenšas ņemt vērā mīļotās viedokli, kā arī izrāda mīlestību un cieņu jebkurā situācijā. Vērsim ģimenes dzīve ir svēta un nemainīga, un viņi ir gatavi darīt visu, lai savu izredzēto iepriecinātu.

Vērsis ir viena no juteklīgākajām Zodiaka zīmēm. Sekss viņiem sniedz neticamas emocijas. Tā kā viņi var būt nedaudz slinki un kautrīgi, viņi parasti gaida, kad partneris uzņemsies iniciatīvu. Bet, runājot par tuvību, partnerim jābūt tikpat kaislīgam, citādi Vērsis var sākt meklēt sānsoļus.

Lai lasītu ko internetā raksta arī par citām Zodiaka zīmēm, atgriezies pie raksta “Ko internetā raksta par mani un Tevi” (spied uz saiti) un seko norādēm raksta beigās.

Ja jums šis raksts patika un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

Views: 29

rssby feather
Facebooktwitterredditpinterestby feather

Līdzīgi raksti