Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi DVĪŅI

Stihija – Gaiss, Valdošā planēta – Merkurs, Plusi: intelektuāls, meistarīgs komunikators, šarmants, interesants sarunu biedrs, ātri aptver un mācās, mobils, piemīt aktīva interese par dzīvi. Mīnusi: virspusējs, baumo, viss ātri apnīk, kas prātā, tas uz mēles. Iekšējā nepieciešamība: komunikācija.

Ar Dvīņiem nevajag sadzīvot, ar Dvīņiem vajag komunicēt, apmainīties viedokļiem un jaunākajām ziņām, un galvenais – nevajag baidīties oponēt, Dvīņi ātri zaudē interesi par sarunu, kurā dalībnieki a priori ir vienisprātis. Nereti rodas priekšstats, ka Dvīņi ir divkosīgi vai neatbild par saviem vārdiem, taču tā var nebūt tiesa – ja Dvīņi šodien apgalvo kaut ko diametrāli pretēju vakar teiktajam, viņi varbūt ir atraduši vēl kādu redzes lenķi, no kura aplūkot attiecīgo jautājumu.

Dvīņus kaitina: turēšana pie vārda, nepieciešamība ilgu laiku pavadīt vienā vietā bez saziņas iespējām.

Dvīņus iepriecina: satikt kādu, kurš iepazīstinās ar kādu citu, kurš DVĪŅU vietā varētu nokārtot… nu, gan jau tad redzēs, kas tieši tobrīd DVĪŅIEM būs kārtojams.

Dvīņiem vairāk par visu riebjas pelēkā ikdiena, garlaicīgi vakari pie televizora un garlaicīgas sarunas ar vienu un to pašu cilvēku. No šādas vienmuļības Dvīņu dāmas bieži var mēģināt jaunas dzīves krāsas meklēt cita rokās.

Dvīņiem ir iedzimts talants komunicēt ar dažādiem cilvēkiem. Viņi prot uzdot svarīgākos jautājumus, atrast pareizos atbalsta vārdus un sniegt skaidrus argumentus. Dvīņi ņem vērā citu intereses un cenšas izlīdzināt jebkuru konfliktu jau tā rašanās stadijā.

Dvīņiem ir grūti pieņemt faktu, ka viņi kļūst vecāki. Viņi labprātāk turpinātu dzīvot bez ierobežojumiem un pienākumiem, nedomājot par nākotni. Kaislības, liela mīlestība, kurā viņi ir iesaistīti gandrīz katru dienu, un neskaitāmi sapņi ir tas, kas viņiem liek būt jauniem.

Dvīņi un Skorpioni parasti viens otru piesaista jau no paša sākuma, taču viņiem ir jāpārvar noteiktas bailes par uzticēšanos. Kad šī barjera ir pārvarēta, Dvīņi atklāj, ka tieši Skorpions var piedāvāt viņam tādu tuvumu un drošību, pēc kā viņš vienmēr ir ilgojies. Skorpionam ir viss un vēl vairāk.  Tāpat Skorpions atklāj, ka viņš var uz visiem laikiem iegremdēties mīklainajā Dvīņu dabā, un šī aizraušanās nekad neizgaist. Skorpions parasti meklē kādu tradicionālāku un stabilāku, bet pēc atvēršanās Dvīņiem viņš atrod kaut ko tādu, par ko iepriekš nebija sapņojis.  Neskatoties uz savu reputāciju, abi var būt uzticīgi, kad viņi atver sirdi saviem partneriem. Viņu saikne ir bezgala valdzinoša, un viņi kļūst vēl intuitīvāki viens par otru un apkārtējo dzīvi, kad ir kopā. Skorpions iemācās dzīvi piedzīvot spilgtāk, un Dvīņi pēta tās emocionālo dziļumu.

Ir paveicies tiem, kuri piedzimst Dvīņu zīmē. Viņiem bieži veicas. Viņi teju vienmēr iegūst to, ko vēlas, pat ļoti necenšoties. Viņiem dzīve piedāvā daudzas iespējas un pasargā no neveiksmēm un nepatikšanām. Dvīņiem, kuri vienmēr meklē sevi un sirdsmieru, tas netraucē bieži izmēģināt jaunas lietas un riskēt. Dvīņus raksturo avantūrisms, rakstura spilgtums, spītība un nepastāvība. Bet neaizmirstiet, ka viņi bieži izrādās intelektuāļi un sarežģītas un duālas dabas.

Šķiet, ka šīm viena un tā paša elementa zīmēm Dvīņiem un Svariem ir daudz kopīga. Svariem patīk vieglums, ar kādu Dvīņi pieņem lēmumus. Astrologi iesaka šādiem pāriem būt uzmanīgiem, jo ​​Dvīņiem ir sveša dziļa pieķeršanās, bet Svariem ir tieši pretēji. Svari kādā brīdī var vienkārši neizturēt partnera vieglprātību, kas var novest arī pie sānsoļa meklēšanas.

Dvīņi ir ārkārtīgi runātīgi, dīvaini un zinātkāri. Viņi ir ļoti zinātkāri par citu cilvēku dzīvēm. Viņiem vienmēr ir aizraujoši stāsti, ko pastāstīt. Tomēr, ņemot vērā viņu nepastāvīgo raksturu, cilvēki reizēm viņus uzskata par divkošiem. Citiem ir grūti saprast, ko viņi patiešām domā. Ja kādam ir slikta reputācija bez īsta iemesla, tie ir Dvīņi. Viņu divējāda daba cilvēkos rada apjukumu un liek justies, ka ar viņiem ir grūti nodibināt attiecības. Ja citi saprastu, cik ikdienā ir pārslogota Dvīņu nervu sistēma, tad šī Zodiaka zīme noteikti būtu labāk izprotama.

Viņi ir gaisīgi, parasti kompānijas dvēseles un visiem viņi patīk, taču, tiesa kas tiesa, šajos cilvēkos patiešām mājo divi. Viņi ir vieglprātīgi, emocionāli un saistoši. Tas nozīmē to, ka viņi paši tā īsti nemaz neapzinās, kādu iespaidu spēj atstāt uz apkārtējiem, kā arī nenovērtē uzticību, ko viņiem sniedz citi. Viņi baidās no rutīnas, tāpēc, lai no tās izvairītos, spēj mainīt sev dzīvi apkārt dažādos veidos, un dažreiz lietas, kas viņus pašus aizrauj (kaut uz mirkli!), var izrādīties ļoti sāpīgas tuviniekiem. Diemžēl Dvīņi ir tie, kas aci nepamirkšķinot krāps savu mīļoto, un, diemžēl, nejutīsies par to pat vainīgi.

Dvīņi ir atraktīvi un atklāti, taču vienlaikus arī noslēpumaini un noslēgti. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti svārstīgi un mēdz bieži mainīt savas domas, garastāvokli. Dienās, kad Dvīņiem ir labs noskaņojums, viņos ir viegli iemīlēties un viņi paši viegli ļaujas jūtām. Tikmēr dienās, kad garastāvokli nav tik labs, viss ir pilnīgi pretēji un viņi nav ne ar ko apmierināti.

Dvīņi ir jauni sirdī un dvēselē. Viņi dvēselē ir kā mūžīgie skolnieki, kuri vienmēr atklāj dzīvi un apgūst jaunas lietas. Tā kā Dvīņi vienmēr redz dzīvi no vairākām perspektīvām vienlaikus, viņiem ir grūti pieņemt konkrētus lēmumus un uzņemties lielu atbildību. Tas viņus dažkārt padara bērnišķīgus – šķiet, ka viņi bēg no nopietniem lēmumiem. Dvīņi vēlas, lai viss būtu gaisīgs un viegls, tāpēc viņi neļauj lielām problēmām sevi pārāk ilgi nospiest.

Ja Dvīņi vēlas kādu savaldzināt, viņiem noteikti tas izdosies. Viņi izmantos visu savu harismu un šarmu, ko daba viņiem dāvājusi. Viņi spēj burtiski mainīties visu acu priekšā, pielāgojoties otrās pusītes vēlmēm. Pat balss mainās tā, lai izklausītos pēc iespējas seksīgāk cilvēkam, ar kuru viņi vēlētos iepazīties tuvāk.

Kopš dzimšanas Dvīņiem ir neremdināmas slāpes pēc zināšanām. Viņu spēja ātri uztvert informāciju ir pārsteidzoša, taču viņu prātos dažkārt valda haoss. Viņi viegli reaģē uz pārmaiņām, ir praktiski domājoši un spēj skaidri izteikt savus nodomus. Viņu spēja izprast sarežģītas lietas un citu pieredzi palīdz viņiem būt ne tikai inteliģentiem, bet arī empātiskiem.

Daudzi astrologi Dvīņus dēvē par vieglprātīgiem, taču tas nav galvenais iemesls viņu pretestībai precēties. Šī gaisīgā zodiaka zīme mīl būt uzmanības centrā un aizvien atklāt kaut ko jaunu savā dzīvē. Tāpēc viņiem ir grūti saistīt sevi ar vienu cilvēku un atteikties no citām iespējām, kuru, būsim godīgi, nemaz netrūkst. Tamdēļ, ja gribat dzirdēt pavisam godīgu atbildi – vīrietis, kas dzimis Dvīņu zvaigznājā, pat, ja tevi apprecēs, visticamāk, nekad nebūs pret tevi pavisam godīgs.

Lai lasītu ko internetā raksta arī par citām Zodiaka zīmēm, atgriezies pie raksta “Ko internetā raksta par mani un Tevi” (spied uz saiti) un seko norādēm raksta beigās.

Ja jums šis raksts patika un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

Views: 53

Facebooktwitterredditpinterest

Līdzīgi raksti