Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi VĒZIS

Stihija – Ūdens, Valdošā planēta – Mēness. Plusi: pacietīgs, spēcīgi izjūt citu cilvēku emocijas, līdzjūtīgs, gādīgs, devīgs, ģimenisks, piemīt laba atmiņa. Mīl ilgi un dziļi. mīnusi: pārmēru jūtīgs, depresīvs, ilgi atceras pāridarījumus. Viņa labo sirdi nereti izmanto. Iekšējā nepieciešamība: harmoniska ģimenes dzīve.

Nemēģini pārliecināt Vēzi, ka kaut kas no viņa pārvaldībā esošā jau sen ilgojas pēc, atvainojiet, vēstures mēslaines, jo Vēzis labi atceras, no kurienes katrs priekšmets nācis, un no sirds pieķeras savai iedzīvei, piešķirot tai teju vai emocionālu vērtību. Vēl viens Vēža jājamzirdziņš ir vēsture, kas nereti izpaužas melnajā un baltajā sarakstā (vēlams, protams, iekļūt otrajā). Abus sarakstus Vēzis zina no galvas. Ja būsi iekļuvis baltajā, labāka un rūpīgāka drauga par Vēzi neatrast, viņš tevi atbalstīs, kā mācēdams, un Vēža paspārne kļūs par omulīgu patvērumu arī tev.

Vēzi kaitina: nepieciešamība iztērēt mantu un produktu krājumus, dzīvot svešās, īrētās vai pagaidu mājās.

Vēzi iepriecina: iespēja dalīties atmiņās, apgaismot kādu ar savu unikālo pieredzi.

Vēža dāvana ir iemācīt cilvēkiem izrādīt emocijas. Viņi spēj iekļūt dziļi otra dvēselē. Palīdzēt cilvēkam paskatīties uz situāciju ar citām acīm. Viņi ir labi psihologi un terapeiti, kuri strādā ar veselīgu emocionālo izpausmi.

Vēžiem ir ļoti spēcīga empātija un vēlme parūpēties par saviem mīļajiem. Viņi ir gatavi atbalstīt un palīdzēt grūtos brīžos un vienmēr būs blakus, ja tas būs nepieciešams.

Viņu sirsnība un iejūtība padara viņus par ideāliem draugiem. Viņi spēj klausīties un izprast. Vēži cenšas, lai apkārtējā vide būtu harmoniska, arī attiecībās. Viņi spēj veltīt daudz laika un pūļu saviem mīļajiem.

Vēžiem ir pretrunīgas jūtas par novecošanu. Viņi baidās, ka viņu jaunība pazudīs un pāri paliks tikai nožēla. Tomēr Vēži vienmēr vēlas sev labāko un zina, ka arī pieaugušā vecumā vēlas dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un būt laimīgi. Domas par nākotni viņus vienmēr satrauc. Kad Vēži iegūs pārliecību par sevi, viņi varēs virzīties uz briedumu ar lielāku apziņu.

Vēzim sākotnēji var šķist, ka viņš nevar uztvert Strēlnieku nopietni, un Strēlnieks var justies tā, ka viņš nekad nedosies piedzīvojumā ar Vēzi. Bet abi kļūdās! Kad viņus saista attiecības, Strēlnieks vēlas darīt visu iespējamo, lai savu mīļoto iepriecinātu un saprastu, un Vēzis mīl kopā ar Strēlnieku izpētīt pasauli. Starp šīm divām zīmēm ir neticami daudz mīlestības! Vēzi pārvalda Mēness un Strēlniekos Jupiters, un kopā viņu emocijas paplašinās un viņi spēj piedzīvot daudz spilgtuma. Strēlnieks mudina Vēzi izkļūt no savas čaulas, bet Vēzis piedāvā Strēlniekam tādas rūpes un siltumu, ka atgriešanās mājās kļūst par iemīļotu Strēlnieka piedzīvojumu sastāvdaļu!

Strēlnieks māca Vēzim redzēt dzīvi plašāk un pārvarēt savas emocionālās problēmas, un Vēzis palīdz nogādāt sirdi Strēlnieka filozofijas centrā. Tas ir vairāk, nekā katrs no viņiem varēja gaidīt no dzīves!

Aizkustinošais un romantiskais Vēzis varētu būt ideāls partneris Mežāzim. Tikai nereti gadās, ka Vēzim attiecības ar tik lielu praktiķi var apnikt, tad viņš var viegli sākt meklēt sev ko citu. Bieži vien tas ir saistīts ar Vēža seksuālajām fantāzijām un viņa vēlmi eksperimentēt.

Vēži dzīvo laulības un ģimenes labad. Viņi spēj pārvērst partnera pelēko un blāvo dzīvi īstā romantiskā pasakā. Partnerim vajadzēs tikai viņus iedvesmot.

Vēži labprāt barojas ar citu cilvēku enerģiju. Vēži mēdz dzīvot uz citu cilvēku emociju rēķina, un visbiežāk no saskarsmes ar viņiem cieš tuvi cilvēki. 

Vēžu vīrieši pēc būtības ir ģimenes cilvēki. Viņi vienmēr klausās sievā un ļoti mīl sievu un bērnus. Šīs zīmes pārstāvji patiesi rūpējas par ģimeni, cenšoties sniegt viņiem labāko.  Vēži bieži neiebilst, ka viņu dzīvesbiedrs ir galvenais attiecībās. Ģimene viņiem ir atbalsts, tāpēc viņi cenšas to padarīt vēl stiprāku, piekāpjoties sievai.

Ģimene un bērni ir Vēža vīrieša galvenais sapnis un dzīves mērķis. Tajā pašā laikā viņš nevēlas uzņemties atbildību, uzskatot, ka viņa sievietei ir jāatrisina visas ģimenes problēmas. Vēži mēdz būt arī trakoti greizsirdīgi un pat rūdīti mačo.

Sieviete Vēzis ir ļoti maiga, gādīga un godbijīga. Vēža zīmē dzimušajām sievietēm ir ļoti attīstīta empātija, tāpēc viņas var sajust savu dzīvesbiedru pat no attāluma. Viņa skaidri uztver visas emocijas, vēlmes un bailes. Turklāt viņa zina, kā ar to tikt galā, jo Vēzis ir ļoti labs psihologs. Turklāt Vēža sievietes godina ģimenes tradīcijas, mājīgumu, komfortu un draudzīgu atmosfēru mājā, tāpēc viņas tiek dēvētas arī par pavarda sargātājām. Ar šo sievieti katrs vīrietis jutīsies kā īsts vīrietis.

Vēža jaunība izpaužas caur jūtām. Vēzis nebaidās parādīt, kā viņš jūtas. Viņa dabā ir patiesi un tīri parādīt savas jūtas un emocijas, un viņa jūtas mainās kā mēness fāzes. Vēzis var būt ārkārtīgi neaizsargāts un nevainīgs savās jūtās – citādi šāda nevainība ir sastopama tikai bērniem un zīdaiņiem. Vēzis patiesībā ir ļoti atbildīga un gādīga Zodiaka zīme, bet, runājot par emocionālo dzīvi un mīlestību, tas neattur. Daži var uzskatīt, ka Vēža temperaments ir bērnišķīgs un uz sevi vērsts, taču tajā pašā laikā tajā ir arī patiesa apbrīna par visu dzīvo.

Lai lasītu ko internetā raksta arī par citām Zodiaka zīmēm, atgriezies pie raksta “Ko internetā raksta par mani un Tevi” (spied uz saiti) un seko norādēm raksta beigās.

Ja jums šis raksts patika un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

….

Views: 59

Facebooktwitterredditpinterest

Līdzīgi raksti