Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi LAUVA

Stihija – Uguns, Valdošā planēta – Saule. Plusi: labs līderis, radošs, līksms, dāsns, ar plašu vērienu, piemīt pašapziņa. Mīnusi: tiešs, iedomīgs, augstprātīgs, priekšniecisks, pārāk straujš mīlestībā. Iekšējā nepieciešamība: prieks, iespēja paspīdēt.

Starp slavu un naudu tipiska Lauva vienmēr izvēlēsies pirmo, bet nauda, kā zināms, pie populāriem cilvēkiem kaut kā pati ceļu atrod. Būdama radoša personība, Lauva ļoti mīl dažādus kultūras pasākumus, svētkus, parādes un salūtus un ar lielu prieku pati piedalās to organizēšanā. Plecam, uz kura paraudāt, Lauva īsti nav piemērota, bet, ja vēlies kaut ko nosvinēt, Lauva būs ideāla kompānija. Lai labi sadzīvotu ar Lauvu, pēc iespējas biežāk jāatrod, par ko viņu paslavēt. Tiesa, klaji glaimot nedrīkst – to Lauva pamanīs un ar riebumu noraidīs. Tīri intuitīvi Lauva jūt savas zilās asinis un nekompleksos, pirmā izvēloties lielāko un labāko kumosu (jāsaprot, ka tas nenotiek, lai kādu apdalītu, vienkārši Lauvas pasaulē visa pietiek priekš visiem). 

Lauvu kaitina: nepieciešamība pakļauties kāda cita komandām, būt otrajam goda viesim, viņa autoritātes apšaubīšana.

Lauvu iepriecina: iespēja uzstāties, spīdēt, vest karaļvalsti aiz sevis un apbalvot uzticamākos pavalstniekus.

Lauvas spēkos ir kontrolēt citu domāšanu. Lauvas jūt cilvēku vājības, atrod vārdus, kas var mainīt viņu domu gaitu. Viņi ir kā treneri, kas spēs ieviest ticību cilvēkos un palīdzēs viņam sasniegt vislabākos rezultātus.

Pārliecība par sevi ir viena no Lauvas spēcīgākajām īpašībām, un pēc šķiršanās viņš tur taisnu muguru un ātri raugās nākotnē. Viņš saprot, ka nav pamata turēties pie attiecībām, kas jau kaut kādu iemeslu dēļ ir beigušās. Esot attiecībās, Lauvām ir ļoti intensīvas jūtas pret partneri, taču, kad attiecības beidzas, aiz nākamā stūra viņu parasti sagaida jauna mīlestība.

Kad Lauva un Mežāzis sanāk kopā, ambīcijas patiešām paceļas gaisā! Lauvai sākotnēji var šķist, ka Mežāzis ir pārāk mežonīgs un stingrs, savukārt Mežāzis var domāt, ka Lauva ir pārāk egocentrisks un bērnišķīgs, lai būtu patiesi veiksmīgs. Pārvarot sākotnējos nelīdzenumus, katrs atklāj, ka ir atradis labāko atbalstītāju savā dzīvē. Lauva ienes Mežāzim dzīvesprieku un jauneklīgu dzirksti, kas citādi viņu dzīvē neatgriezeniski iztrūktu, un Mežāzis māca Lauvai izveidot patiešām spēcīgas struktūras, kas nes panākumus. Viņi ir tieši trūkstošais posms viens otra dzīvē, kas abiem ir ļoti vajadzīgs. Atkāpjoties no sākotnējiem aizspriedumiem, viņi viens otru pārsteidz ar aizraušanos. Šis pāris laika gaitā kļūst stiprāks un spēj sasniegt daudz materiālā līmenī. Turklāt viņi ir lielisks paraugs citiem.

Lauvas bieži ir savtīgas un alkst pastāvīgas uzmanības. Strēlnieks viņām ir nedaudz līdzīgs. Astrologi saka, ka šāda savienība noteikti būs kaisles pilna, taču var rasties problēmas un pat nodevība, jo Strēlnieks ne vienmēr varēs Lauvai veltīt tādu attieksmi, kādu tā vēlas.

Neskatoties uz augstprātīgo fasādi, Lauvas patiesībā ir maigas un vērīgas pret mīļajiem. Slavējiet viņus biežāk, apbrīnojiet viņu sasniegumus, un viņi noliks visu pasauli pie jūsu kājām.

Lauva ir viena no seksīgajām Zodiaka zīmēm. Viņi ir aktīvi, ambiciozi un optimistiski noskaņoti. Viņi prot labi pavadīt laiku un prot padarīt pozitīvu pat visbezcerīgāko situāciju. Nav iespējams nejust siltumu un harismu, kas izstaro no viņu būtības.

Dzīvē Lauva laimi pievelk kā magnēts, un Lauvas teju vai pieraduši, ka viņu dzīvē piepildās lolotie sapņi. Kad tas notiek, Lauva mirdz visā savā krāšņumā. Lauvas zina savu vērtību, un īpaši tas piešķir Lauvai spēku. Arī Lauva bieži uzvedas tā, it kā viņam viss jau būtu. Pat tad, kad naudas ir maz, viņš neliedz sev nelielu greznību. Enerģētiski tas ir pareizais solis – domām ir milzīgs spēks. No Lauvām mēs varam mācīties, ka, lai stiprinātu savu izpausmes spēku, mums ir jātic sev un jājūt, ka esam visa cienīgi, ko savā dzīvē vēlamies.

Lauva ir smaga darba un pašapziņas simbols. Zināšanu meklējumi viņu dzīvē nekad neapstājas, viņi vienmēr cenšas būt uzmanības centrā. Lauvas spēj izdarīt svarīgus atklājumus un būt par progresa dzinējspēkiem. Enciklopēdiskās zināšanas padara Lauvas ne tikai gudrus, bet arī interesantus sarunu biedrus.

Lai lasītu ko internetā raksta arī par citām Zodiaka zīmēm, atgriezies pie raksta “Ko internetā raksta par mani un Tevi” (spied uz saiti) un seko norādēm raksta beigās.

Ja jums šis raksts patika un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

….

Views: 57

Facebooktwitterredditpinterest

Līdzīgi raksti