Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi JAUNAVA

Stihija – Zeme, Valdošā planēta – Merkurs Plusi: analītiska, modra, saprātīga, laba organizatore, precīza, pievērš uzmanību detaļām, piemīt dziednieciskas spējas. Lēni iemīlas, bet ja mīl, tad karsti. Mīnusi: kritiska, sīkumaina, pedantiska. Iekšējā nepieciešamība: būt noderīgai.

Jaunavas priekšstati par kārtību reti atbilst apkārtējo ieradumiem, un Jaunava no tā cieš. Nekaitini Jaunavu, liekot viņai noticēt, ka apkārt valdošo haosu varēs sakārtot “kaut kad pēc tam”. Saņēmusi darba uzdevumu, Jaunava mēdz iestrēgt uz detaļām un pazaudēt no redzesloka mežu, ārstēdama turpat acu priekšā esošos kokus. Spontanitāte un ārišķības vāji sadzīvo ar Jaunavas kautrīgumu, viņa nealkst pēc ordeņiem un tituliem, taču ļoti novērtēs, ja paslavēsi viņu argumentēti – galu galā Jaunava tiešām ir viena no čaklākajām un uzticamākajām bitītēm gan darba, gan mājas stropā. Dažkārt var šķist, ka Jaunava ir “sausiņš”, absolūti racionāla būtne, kura nepazīst emociju dziļumu, taču šis iespaids ir virspusējs – pamēģini pažēloties Jaunavai par savām iesnām un tad redzēsi, ar kādu maigu rūpību viņa steigsies palīgā!

Jaunavu kaitina: krāšņi publiski pasākumi, prožektori un mikrofons. Jaunavu iepriecina: iespēja «izdziedināt» kādu situāciju ar savu spēju salikt visu pa plauktiņiem.

Jaunavas nevar iztikt nevienu dienu bez spilgtām emocijām, mazliet flirta un intrigām. Pārāk ilgi kopā ar vienu un to pašu cilvēku viņi nepaliek. Sievietes Jaunavas pārtrauc attiecības bez nožēlas un atstāj tās pagātnē.

Tiesa, noslēdzot likumīgu laulību, viņas ir uzticīgas, un tas ir vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, Jaunavām ārkārtīgi svarīga ir reputācija, otrkārt, nodevība ir tā lieta, ko nevar piedot.

Jaunavas ir apveltītas ar spēju saskatīt skaistumu burtiski visā. Jaunavas var atrast plusus vissarežģītākajā dzīves situācijā. Viņu mīlestība pret mākslu dod spēku pārvarēt jebkādas grūtības. Jaunavas radošais skatījums uz pasauli iedvesmo citus.

Lai gan no pirmā acu uzmetiena spontānajiem Auniem Jaunava šķiet pārāk aprēķinoša, analītiska un pedantiska, nevajadzētu aizmirst, ka Jaunava pēc būtības ir sievišķīga un Auns ir ļoti vīrišķīgs, un tas rada pievilcību. Patiesībā Aunam vienkārši vajadzīgs kāds, kas par viņu rūpējas un uztraucas par sīkumiem. Tāpat nav vērts aizmirst, ka brīdī, kad Jaunava atveras partnerim, viņš var būt īsts seksa maniaks, un tas Aunam piestāv! Turklāt viņi kopā viņi veido lielisku komandu. Viņi spēj izstrādāt labākos plānus un shēmas un tos izpildīt, un viņiem nekad nav garlaicīgi.

Attiecības starp Ūdensvīru un Jaunavu parasti attīstās lēni, un pirmajā acu uzmetienā var šķist, ka tās nav nekas vairāk kā vienkārša draudzība. Taču patiesībā abi slēpj stiprākas jūtas. Kad viņi sasniedz fizisko tuvību, viņi atklāj savu patieso saderību. Abas zīmes ir ļoti intelektuālas un garīgi intensīvas – Ūdensvīrs virza idejas no kosmosa, bet Jaunava šīs idejas iznes caur ķermeni; varat iedomāties, kā tas izpaužas intīmajā dzīvē. Ja viņi nepadodas viens otram sākotnējās atturības un saprātīgās attieksmes dēļ, tad vēlāk pamostas dziļa pieķeršanās un sajūta, ka neviens cits nevar piedāvāt tādu tuvumu un sapratni. Viņiem ir viss, lai kopā izveidotu labi funkcionējošu un aizraujošu dzīvi.

Jaunavas zīme pieder pie Zemes elementa kopā ar Mežāzi un Vērsi. Bet tieši Jaunavai ir visizteiktākās līdera īpašības, kas palīdz sasniegt izvirzītos mērķus un vēlmes. Ar ko Jaunava atšķiras no citām Zodiaka zīmēm? Tas ir praktiskums, prasme parūpēties par rītdienu un visam vienmēr racionāla pieeja. Viņi ir diezgan elastīgi un uzmanīgi pret cilvēkiem.  Jaunavas arī zina, kā izpētīt apkārtējo pasauli, un tas ļauj pētīt augsni, bet nesteigties ar secinājumiem, un plānot savus panākumus pakāpeniski.

Jaunava un Ūdensvīrs no pirmā acu uzmetiena ir līdzīgi, taču, ja attiecību sākumā viņi cenšas izvairīties no asām diskusijām, tad ar laiku raksturs ņems virsroku un abi sapratīs, ka problēmas un neapmierinātību vairs nebūs iespējams noklusēt. Problēmas attiecībās novedīs pie tā, ka katrs sāks meklēt tādu partneri, ar kuru būtu “vienkāršāk”. Tradicionāli Jaunava tiek uzskatīta par ļoti grūtu un izvēlīgu indivīdu komunikācijā un gandrīz neizturamu ikdienā, tomēr, atmetot dažas lietas, viņu var saukt par neaizstājamu partneri. 

Jaunavām ir ieradums pārlieku analizēt cilvēkus un situācijas, un pārmērīgi uztraukties, dažkārt izraisot pret sevi vērstu kritiku. Jaunavas var pārāk daudz tiesāt citus. Un ne tikai, viņi arī sevi nosoda. Citiem var šķist, ka daudzas idejas un plāni nekad nepiepildās, jo Jaunava dzenas pēc ideāla un iegrimst detaļās, nevis virzās uz priekšu. Jaunavas nebeidzamā vainu meklēšana var atstumt, jo šķiet, ka viņai nemaz nav jautri. Turklāt citi var uzskatīt, ka Jaunava ir ideāls garastāvokļa maitātājs. Ja labāk saprastu, ka Jaunava nevēlas nevienu tā kritizēt, bet vienkārši cenšas kaut kā visu padarīt labāku un sakārtotāku, tad varbūt pret viņu vājībām izturētos pielaidīgāk.

Jaunavas vīrieši rada iespaidu, ka ir izvēlīgi un prasīgi cilvēki, bet pēc laulībām viņi kļūst maigi un gādīgi pret sievām. Viņi ārkārtīgi reti vēršas pret savu partneri, dodot priekšroku mīlestībai un aizsardzībai. Jaunavām ģimenes vērtību ideāls ir savstarpēja sapratne un harmonija attiecībās. Viņi ir gatavi upurēt visu savu tuvinieku labā un darīt visu, lai partneres dzīvi padarītu laimīgu.

Jaunavas tiek uzskatītas par analītiskām, racionālām un metodiskām. Viņiem piemīt liela uzmanība detaļām, un viņi spēj rūpīgi izanalizēt un organizēt lietas. Bieži Jaunavas ir pilnības meklētājas, kas mēdz būt sev ļoti prasīgas. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji bieži tiek saistīti ar lojalitāti, praktiskumu un uzticamību. Jaunavas var būt rezervētas un noslēpumainas, bet viņiem piemīt dziļa jutīgums un iejūtība. Bieži Jaunavas izrāda lielu interesi par veselību un labklājību, un dažreiz viņi var būt pārlieku kritiski gan pret sevi, gan citiem.

Jaunavas ir neatlaidīgi un pašpietiekami cilvēki. Jau no mazotnes viņi pierod paļauties tikai uz sevi un netic pašaizliedzīgai palīdzībai no ārpuses, nemaz nerunājot par lielo mīlestību, kas viņus izglābs. Viņiem ir grūti sadraudzēties, jo viņi nelaiž nevienu pārāk tuvu un nevienam neuzticas. Un, ja viņu dzīvē tomēr ienāk otrā pusīte, tad partneris būs stingrā kontrolē. Jaunavas zīmē dzimušie vēlēsies būt pārliecināti, ka viņu partneris ēd, ģērbjas un mīlējas tieši tā, kā viņi to vēlas. Jaunavas arī nav dzimuši romantiķi, bet jāatceras, ka iespējams atkausēt jebkura sirdi.

Lai lasītu ko internetā raksta arī par citām Zodiaka zīmēm, atgriezies pie raksta “Ko internetā raksta par mani un Tevi” (spied uz saiti) un seko norādēm raksta beigās.

Ja jums šis raksts patika un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

Views: 373

Facebooktwitterredditpinterest

Līdzīgi raksti