Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi ŪDENSVĪRS

Stihija – Gaiss, Valdošā planēta – Urāns, Saturns; Plusi: inovatīvs, draudzīgs, intelektuāli spēcīgs, spējīgs aptvert un komunicēt abstraktus konceptus, patiesības meklētājs. Mīlestībā meklē brīvību; Mīnusi: dumpīgs, paštaisns, piekasīgs, vēss, ieciklējas uz idejām, neuzticams; Iekšējā nepieciešamība: ieviest kaut ko jaunu.

Pielāgoties viņš netaisās, un viņam ir brīnišķīgi uzasināts prāts, lai pamanītu vissīkākos trūkumus pastāvošajā iekārtā, un gana daudz harizmas, lai pārliecinātu plašas domubiedru grupas, ka pa vecam dzīvot vairs nevarēs. Godīguma labad jāpiebilst, ka Ūdensvīram parasti ir arī vīzija, kādus uzlabojumus esošajā lietu kārtībā vajadzētu ieviest, un labākajā gadījumā – pat plāns, kā to izdarīt. Bet pats viņš diezin vai nodarbosies ar jaunas pasaules celšanu, jo viņam ir diezgan grūti ilgstoši fokusēt uzmanību uz kaut ko vienu. Tāds tipisks Ūdensvīra piemērs varētu būt nemiera gars Karlsons ar savu moto: “Jautrībai jābūt, citādi es nepiedalos!”, un tas viņu padara par labu dažādu nopietnības pakāpju rotaļu biedru. Ja jautrības nav, Ūdensvīru pārņem grūtsirdība, un par to nākas maksāt visiem apkārtējiem – ne viņš māk noslēpt savu noskaņojumu, ne arī pūlas to darīt. 

Ūdensvīru kaitina: rutīna, kompromisi ar sirdsapziņu un nepieciešamība pakļauties pašpasludinātām autoritātēm.

Ūdensvīru iepriecina: radīt, izgudrot, izpētīt un izmēģināt to, kam līdz šim neviens nav uzdrošinājies ķerties klāt.

Ja nav pamatotu iemeslu, Ūdensvīrs – sieviete, visticamāk, nemeklēs sānsoli. Bet, ja parādās kaut mazākais iemesls, neviens viņu nevarēs apturēt. Šīs sievietes ir brīvību mīlošas. Ja viņu tiesības sāk aizskart, tad uzticību no viņām nevajadzētu gaidīt.

Ūdensvīri darbojas kā sava veida veiksmes piekariņi, ja esat viņiem blakus. Ūdensvīru enerģija darbojas kā jaunības un spēka eliksīrs. Viņi prot atbalstīt cilvēku un atjaunot viņa interesi par dzīvi.

Ūdensvīriem patīk piedzīvojumi. Domas par pagājušajiem gadiem viņus biedē, viņu galvās ir tūkstošiem projektu un katru dienu to kļūst arvien vairāk.

Spēcīgākās bailes Ūdensvīriem ir nožēla, ka viņiem kaut kam neatlika laika, tāpēc viņi domā par nākotnes problēmām un pārstāj dzīvot tagadnē.

Attiecības starp Ūdensvīru un Jaunavu parasti attīstās lēni, un pirmajā acu uzmetienā var šķist, ka tās nav nekas vairāk kā vienkārša draudzība. Taču patiesībā abi slēpj stiprākas jūtas. Kad viņi sasniedz fizisko tuvību, viņi atklāj savu patieso saderību. Abas zīmes ir ļoti intelektuālas un garīgi intensīvas – Ūdensvīrs virza idejas no kosmosa, bet Jaunava šīs idejas iznes caur ķermeni; varat iedomāties, kā tas izpaužas intīmajā dzīvē.  Ja viņi nepadodas viens otram sākotnējās atturības un saprātīgās attieksmes dēļ, tad vēlāk pamostas dziļa pieķeršanās un sajūta, ka neviens cits nevar piedāvāt tādu tuvumu un sapratni. Viņiem ir viss, lai kopā izveidotu labi funkcionējošu un aizraujošu dzīvi.

Ūdensvīrs un Jaunava no pirmā acu uzmetiena ir līdzīgi, taču, ja attiecību sākumā viņi cenšas izvairīties no asām diskusijām, tad ar laiku raksturs ņems virsroku un abi sapratīs, ka problēmas un neapmierinātību vairs nebūs iespējams noklusēt. Problēmas attiecībās novedīs pie tā, ka katrs sāks meklēt tādu partneri, ar kuru būtu “vienkāršāk”.

Šie cilvēki ir draudzīgi, ļoti radoši. Viņi ir gatavi visam, lai sasniegtu vēlamo, diemžēl, reizēm ir gatavi arī kāpt “pāri līķiem”, un tas, kā noprotat, neizslēdz nodevību. Jā, viņi paši par to nav ne mazākajā mērā sajūsmā, un tomēr – kas jādara, jādara. Ja būsiet viņiem “ceļā”, viņi jums pārkāps pāri.

Ūdensvīri ir ļoti gādīgi un mīloši cilvēki. Tāpat šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir neticami godīgi un uzticami. Tomēr par spīti visām labajām iezīmēm, šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir ļoti bail tikt ievainotiem, tāpēc viņi mēdz noslēgties un neļauties jūtām, lai izvairītos un pasargātu sevi no sirds sāpēm. Tieši tāpēc Ūdensvīriem ir grūti iemīlēties, jo viņi apspiež šīs jūtas.

Lai lasītu ko internetā raksta arī par citām Zodiaka zīmēm, atgriezies pie raksta “Ko internetā raksta par mani un Tevi” (spied uz saiti) un seko norādēm raksta beigās.

Ja jums šis raksts patika un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

Views: 204

Facebooktwitterredditpinterest

Līdzīgi raksti