Ko internetā raksta par Zodiaka zīmi ZIVS

Zivju stihija – Ūdens, Valdošā planēta – Neptūns un Jupiters. Plusi: radošas, muzikālas, līdzjūtīgas, altruistes, gatavas upurēties, apveltītas ar labu intuīciju un fantāziju. Mīl daudz un daudzus. Mīnusi: slinkas, melīgas, nesaimnieciskas, tiecas aiziet no realitātes, jūtelīgas vientuļnieces ar svārstīgu noskaņojumu.

Iekšējā nepieciešamība: garīgā gaisma.

 Zivis jebkuras pasakas galvenās varones lomā parūpējas par visiem zvēriņiem un pa ceļam vēl arī pasauli izglābj, pati sevi labprāt noguldīdama uz ziedojumu altāra. Bet citkārt Zivju pasaka vairāk līdzinās murgainai datorspēlei, kur dažādu mošķu skaits aug proporcionāli spēles līmeņa kārtas numuram, un Zivis bliež no visa pieejamā arsenāla pēc kārtas, pilnībā aizmirstot par saviem darba pienākumiem, gatavas sasolīt sazin ko, lai tikai liek viņām mieru un ļauj vēl nezināmi ilgu laiku pavadīt šajā iedomu realitātē. Vai arī – Zivīm sagribas traģisku pasaku ar bēdīgām beigām, un, ja kopīgajā realitātē viņām īsti nav, par ko asaras liet, tad Zivis veikli izdomā savu personīgo bēdīgo realitāti, bez pūlēm visus pārliecina par savām ciešanām un vēl turklāt pašas tām notic! Un velti mēģināt ar racionāliem argumentiem pierādīt Zivīm pretējo – izslīdēs caur pirkstiem, izlocīsies, un visi gali ūdenī…

Zivis kaitina: turēšana pie vārda, nepieciešamība darboties skaidri nospraustos termiņu un kompetences rāmjos. Zivis iepriecina: iespēja radīt un iekārtot pašām savu personīgo paralēlo pasaulīti – realitātē, iztēlē vai virtuālajā vidē.

Zivīm ir ļoti izteikti attīstīta sestā maņa. Viņi spēj izjust cilvēka patiesos vai nepatiesos motīvu. Zivis ir empātiskas un spēj dziļi izjust citu pārdzīvojumus. Ja kāds viņam ir svarīgs, Zivis sniegs maksimālu atbalstu, lai paglābtu no nepatikšanām.

Zivis ir spēcīgākās intuīcijas un citu cilvēku jūtu izpratnes īpašnieces. Viņi var paredzēt savu draugu vajadzības un vēlmes, piedāvājot savlaicīgu palīdzību pat tad, ja lūgums netiek izteikts skaļi.

Viņi bieži sniedz beznosacījumu atbalstu un mīlestību un ir gatavi būt blakus jebkuros apstākļos. Spēja just līdzi padara viņus par labākajiem draugiem.

Zivis bieži tiek sauktas par emocionāliem vampīriem, un tas ir pamatota iemesla dēļ. Šīs zīmes pārstāvji bieži sūdzas par dzīvi, cenšoties piesaistīt apkērtējo līdzjūtību un palīdzību. Komunicējot ar Zivīm, svarīgi būt modram, lai nepakļautos manipulācijām, un ilgstoši nekļūtu par “upuriem”.

Zivju zīmē dzimušo cilvēku raksturu nevar sajaukt ne ar ko citu. Zivis pēc savas būtības ir lielākajai daļai cilvēces nezināmas informācijas nesējas. Fakts ir tāds, ka Zivis redz to, ko citi neredz. Vanga atzīmēja, ka ir cilvēki, kuriem ir eņģeļa dvēsele un kuri izmanto savas zināšanas un talantus citu labā.

Iespējams, ka lielai daļai Zivju zīmē dzimušajiem jau no augšas ir lemts dot labumu apkārtējiem cilvēkiem. Zivis tiek uzskatītas par dziļi jūtīgām, sapņojošām un intuitīvām. Tām ir spēcīga iztēle un jutīgums pret apkārtējo pasauli.

Zivis bieži ir altruisti un ir gatavas palīdzēt citiem bez paša labuma gaidīšanas. Daudzām Zivīm ir mākslinieciska pieeja dzīvei un spēja sajust un izpaust skaistumu caur mākslu, mūziku un literatūru.

Šīs zīmes pārstāvji var justies saistīti ar augstākiem spēkiem vai garīgo pasauli un bieži meklē dzīves dziļāko nozīmi. Zivis var būt nedaudz izvairīgas un svārstīgas, jo bieži vien tiecas izvairīties no saskares ar rupjo realitāti.

Zivis ir ļoti jūtīgas un romantiskas savās attiecībās. Tās ir uzticīgas un veltītas savam partnerim, meklējot dziļu emocionālu saikni. Zivīm ir svarīgi justies drošām un aizsargātām savās attiecībās.

Pateicoties savai jutībai un iztēlei, Zivis var izcelties mākslā, mūzikā, literatūrā, psihoterapijā un citās nozarēs, kurās svarīga cilvēku izpratne. Tās arī var būt lieliskas sociālā darba speciālistes, medmāsas vai dziednieces.

Kopumā Zivis ir maigas, jūtīgas un garīgas. Viņu spēja just un saprast citus padara viņas par izciliem draugiem, partneriem un kolēģiem. Tās tiecas radīt dziļas saites ar citiem un meklē dzīves lielāko nozīmi.

No vienas puses – ļoti atsaucīgi un draudzīgi cilvēki, tomēr – spēj “uzkāpt uz galvas” kādam ļoti, ļoti ātri. Vienlaikus šie cilvēki ir noslēpumaini un, diemžēl, viņiem, līdzīgi kā Dvīņiem, ir divas sejas. Viņi ir ļoti emocionāli un tādējādi – viegli ievainojami. Viņi arī ilgi atceras pāri darījumus un nekad nepalaiž garām iespēju atriebties. Viņi dzīvo savā pasaulē, kas bieži vien nav saprotama nevienam citam, pat tiem, kas ikdienā dzīvo kopā ar viņiem. Tad, kad Zivis izdomās kādu nodot, visticamāk, tas nenotiks apzināti. Un tomēr – notiks tāpat. Diez vai tas kādu pēc tam mierinās.

Zivis ir ļoti jūtīgas sievietes, kurām ir ļoti grūti tikt galā ar dzīves kāpumiem un kritumiem. Taču viņas savam vīrietim var dot pašu galveno – patiesu mīlestību, atbalstu un rūpes. Viņas dod vīrietim sajūtu, ka viņš ir ģimenes galva, stāvot aiz sava partnera kā aiz akmens sienas. Vīrieši to jūt un dara visu iespējamo savas ģimenes labklājības labā. Tāpat šīs Zodiaka zīmes sievietes ir ļoti jutekliskas, viņas ir rotaļīgas un ļaujas dažādiem seksuāliem piedzīvojumiem kopā ar savu vīrieti, kas viņu otrās pusītes piesaista vēl vairāk. Viņām patīk eksperimentēt.

Zivis ir lielas sapņotājas, kuru iztēlei nav robežu. Tā kā Zivīm ir tik cieša saikne ar saviem sapņiem, viņām ir arī neierobežota ticība tiem. Dažreiz Zivis dzīvo tā, it kā viņu sapņi jau būtu piepildījušies. Zivis neuztraucas par to, kas jādara, lai šos mērķus un sapņus sasniegtu, – Zivis vienkārši izdzīvo savu sapni caur savām jūtām, līdz tas piepildās. Zivju zīmē dzimušie ir nemitīgā mainīgumā, kas viņiem dod iespēju neieslīgt rutīnā.

Lai lasītu ko internetā raksta arī par citām Zodiaka zīmēm, atgriezies pie raksta “Ko internetā raksta par mani un Tevi” (spied uz saiti) un seko norādēm raksta beigās.

Ja jums šis raksts patika un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

….

Hits: 62

rssby feather
Facebooktwitterredditpinterestby feather

You may also like...