Par iepazīšanos. Nebaidies būt pirmais

Ja runājam par manierēm un uzvedību, tad pašreizējā dienas ritmā daudz kas notiek savādāk nekā agrāk. Es  domāju – salīdzinot ar to, kā mums mācīja vecāki un skolotāji. Vēl lielākas mainījies viss, kas notiek interneta vidē. Tādēļ …

Atmetiet šaubas! Ja jums iepaticies kāds cilvēks, tad nespriedelējiet pie sevis par to: Vai sievietei pieklājas rakstīt pirmajai? Vai tā var? Ko par mani padomās? Vīrietim vajadzētu izrādīt iniciatīvu! Tā sieviete ir pārāk skaista, lai gribētu ar mani iepazīties. Ja piekritīs, vajadzēs vest uz dārgām izpriecām…

Tā vietā atmetiet šaubas un uzrakstiet. Ja tā padomā – uzrakstot pirmajam neko nevar zaudēt. Nesaņems atbildi? Nu un tad? Tomēr labāk nekā domāt un šaubīties, ”vai tur kas varētu sanākt?” Ja atbildēs, tad turpmākā notikumu gaita atkarīga no pašu prasmes uzturēt abpusēji interesantu sarunu.

Jāpieņem arī tas, ka neviens cilvēks nevar patikt visiem. Katram ir sava gaume, vēlmes un cerības. Ja nesaņem atbildi vai arī sarunas (sarakste) pamazam izsīkst, tad iespējams, ka neatbilstat otra cilvēka izvēlētajiem “rāmjiem” par ko rakstīts šeit: Ko vēlie atrast?

Tāpat arī mums ne visi cilvēki patīk vizuāli vai arī kāda cita iemesla pēc, kas noskaidrojas sarakstē vai sarunās. Tādēļ uzreiz nav jāapvainojas vai jāprasa paskaidrojumus. Tā notiek.

Esiet pozitīvs! Ar otru cilvēku vēlamies iepazīties, lai gūtu pozitīvas noskaņas, vai ne tā? Tādēļ arī pašiem tādiem jābūt – pozitīviem. Saziņā ar jauniepazīto cilvēku jāmeklē iespējas “celties augšup”- iepazīstot un izzinot ko jaunu. Ja arī dzīvē pienākusi “tumšā svītra”, tad pavisam noteikti tā nav tēma ar ko sākt un turpināt saraksti. Tā izskatīsies pēc žēlošanās no kuras daudzi uzreiz izvairīsies, vai arī … atradīsies cilvēks, kuram “dzīvē viss slikti” un vajadzīgs glābējs. Vai to meklējat?

Ja šis cilvēks patiesi interesē, tad droši jautājiet par visu, ko vēlaties uzzināt. Neklusējiet un negaidiet jautājumus no otra cilvēka uz kuriem sniegt plašas un detalizētas atbildes. Tas draud pārvērsties par viena cilvēka monologu un … palikt garlaicīgs līdz sarakste izsīkst pavisam.

Nesāciet ar jautājumiem: “Ko dari? Kā Tev iet? Kā pavadi laiku?”. Tad ir liela iespēja saņemt tikpat “sausu” un pieklājīgu, bet bezpersonisku atbildi. Domāju, ka nevajadzētu arī vaicāt: “Ko tu šeit meklē?”. Ja tā ir iepazīšanās vietne, tad jau vajadzētu būt saprotamam ar kādu nolūku persona tur atrodas. Vai arī uzrunātajai personai var rasties sajūta, ka iemaldījusies citas personas teritorijā un atrašanās tur ir nevēlama.

Ja nav jautājumu otram cilvēkam, tad nemelojat arī pats sev. Lai cik pievilcīga šī persona arī nebūtu fotogrāfijās vai anketā, jums tomēr nav patiesas intereses par to. Netērējiet laiku.

Nebaidieties tikties! Redzēšanas klātienē aizstāj jebkuru ilgu saraksti vai telefona sarunas. Tomēr sarunas (sarakste) dod arī skaidrību par to, vai satiekoties būs kāda abpusēji sarunu tēma. Ja nav, tad tikšanās tikai lai tiktos var sanākt tāda samocīta, “vienas kafijas tases” ilgumā. Protams, ne vienmēr.

Par drošību satiekoties pirmo reizi, lasiet šeit: Esiet piesardzīgs!

Par to, kā izvēlēties savu cilvēku, lasiet šeit: Par iepazīšanos. Ko vēlies atrast

Ja jums šis raksts patika un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

Views: 48

Facebooktwitterredditpinterest

Līdzīgi raksti