Par iepazīšanos. Paštēls

Iepazīstoties ar cilvēkiem liela nozīme ir tam, ko stāstāt par sevi pats. Tādēļ padomājiet par savu paštēlu.

Paštēls. Mēs neviens neesam perfekts vai citiem vārdiem sakot – “balts un pūkains”. Gan jau ir kas tāds, par ko gribētu par sevi noklusēt. Vismaz iesākumā. Tas ir dabiski, tomēr jāievēro viens būtisks nosacījums: kaut ko var par sevi nestāstīt, nepieminēt, tomēr nekādā gadījumā nevajadzētu melot, sagrozīt vai “izskaistināt” faktus. Ne tikai par savām rakstura īpašībām, bet arī par (ar) fotogrāfijām. Visi kādreiz esam bijuši jauni un skaisti. Tagad tikai skaisti. Vai tādēļ mums par to būtu jākaunas un jāslēpjas aiz novecojušām fotogrāfijām. Meklējam taču reālu cilvēku ar ko iepazīties, kam iepatikties, tādēļ arī pašiem jābūt īstiem. Vai ne?

Sagrozot faktus par sevi der atcerēties kādu senu teicienu, kas nav radies bez pamata, ka: “Patiesība ir kā ass īlens ko maisā nenoslēpsi. Agrāk vai vēlāk tas par sevi atgādinās un “nāks gaismā”. Bieži visnepiemērotākajā brīdī, kad liekas – sastapts meklētais cilvēks, bet … kā lai tagad pasaka patiesību par sevi?

Esiet piesardzīgs!!! Lai cik jauks arī neliktos iepazītais cilvēks, tomēr ievērojiet piesardzību un uzreiz neatklājiet svarīgu informāciju par sevi. Jo, diemžēl, netrūkst arī ļaunprātīgi cilvēki, kuri var izmantot jūsu uzticēšanos.

Tādēļ vismaz sākumā nedodiet savas dzīvesvietas vai citu īpašumu adreses. Nestāstiet par to, vai īpašumā bez jums dzīvo vēl kāda persona, vai dzīvojat viens. Kā arī nesūtiet fotogrāfijas. Kurās redzama jusu dzīvesvieta ar dārgām (un iekārojamām) lietām. Ja iepazītais cilvēks būs īstais un uzticams, gan pagūstiet to visu parādīt arī vēlāk.

Ja iespējams, pacentieties par jauno pazinu sameklēt papildus informāciju internetā, sociālajās vietnēs. Varēsiet salīdzināt tur atrodamās ziņas ar to, ko paziņa pats stāsta jums. Vai nu tās ziņas savstarpēji papildina un iedrošinās, vai arī – būs brīdinājums, ka kaut kas nav īsts.

Pavisam noteikti nedodiet tādu jūtīgu informāciju kā piekļuves datus saviem kontiem sociālajās vietnēs, e-pastiem vai pat naudas līdzekļiem. Pieredze rāda, ka lielā daļā gadījumu, kad radušās kādas problēmas, tās radījušas pazīstamas personas. Dažas no tām pirms tam pat jautājušas: “Vai tu man neuzticies? “.

Ja norunājat satikšanos, tad vislabāk to darīt neitrālā, publiskā vietā, kur apkārt cilvēki. Kā rīkoties tālāk – iegrimt aizraujošā un interesantā sarunā vai arī domāt, kā ātrāk atvadīties, tā jau katra paša izvēle. Atkarībā no situācijas un sajūtām.

Ir turpinājums: Nebaidies būt pirmais.

Par to, kā izvēlēties savu cilvēku, lasiet šeit: Par iepazīšanos. Ko vēlies atrast

Ja jums šis raksts patika un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

Visits: 72

rssby feather
Facebooktwitterredditpinterestby feather

Līdzīgi raksti