Par iepazīšanos. Ko vēlies atrast

Lai iepazītos ar cilvēkiem mūsdienās ir dažādi varianti. Viens no populārākajiem – izmantojot internetu. Pat nekur nevajag doties, sēdi tik pie datora vai baksti ar pirkstu viedierīcē un viss notiek. Tomēr, vai iepazīšanās internetā patiešām ir tik vienkārša? Ja uzmanīgi lasa, ko par to stāsta (raksta) zinoši cilvēki, tad tomēr jāņem vērā daži ieteikumi.

Ar kādu cilvēku vēlies iepazīties. Pirms sākt ko meklēt, pašam jātiek skaidrībā par to, ko vēlies atrast. Citiem vārdiem sakot – ar kādu cilvēku vēlies iepazīties. Varbūt tas liksies pārāk praktiski, bet var pat ņemt papīra lapu un uz tās rakstīt meklējamās personas vēlamās rakstura īpašības, intereses, nodarbošanos brīvajā laikā, izglītību, vecumu, augumu un pat dzīvesvietu. Vai arī vēl ko citu.

Tāpat var veidot sarakstu ar tām īpašībām vai ko citu, kas pavisam noteikti nebūtu pieņemamas. Piemēram, smēķēšana, alkohola lietošana vai medības. Šādi var precizēt to personu loku, kurām pievērst uzmanību un mēģināt iepazīties.

Kādam to visu izlasot var likties, ka šādi cilvēkus izvēlas kā preci. Te vietā kāda cilvēka ļoti precīzi teiktais: “Ja tu nezini ko vēlies, tad dabūsi to, kas paliks pāri citiem”.

No kā pats esi gatavs atteikties. Ja iepazīstas divi cilvēki un rodas savstarpēja patika, ne vienmēr tālāk viss notiek gludi un saskanīgi. Jo vecāks ir cilvēks, jo lielāka varbūtība ka katram ir izveidojusies sava vieta dzīvē un sabiedrībā, karjera darbā, savs labu paziņu un draugu loks, ģimene (bērni un tuvi radinieki), intereses un brīvā laika pavadīšanas ieradumi.

Tad nu laiks parunāties arī pašam ar sevi par to, vai esi gatavs kādām pārmaiņām līdzšinējā dzīvē. Retāk satikt savus draugu vai ne tik bieži nodarboties ar sev interesantām lietām? Tā vietā iepazīt un apgūt pavisam ko jaunu? Pieņemt to, ka dzīvesvietā uzrodas kāds mājdzīvnieks? Ka daļu no sava brīvā laika būs jāpakārto, lai pavadītu kopā ar iepazīto cilvēku vai arī tā interesēm un vajadzībām? Varbūt jāparedz pat dzīvesvietas maiņa? Tie ir tikai daži no jautājumiem sev tādā gadījumā, kad dzīvē ienāk jauns, tikko iepazīts cilvēks.

Turpinājums par to, kā iepazīstoties “pasniegt” sevi: Par iepazīšanos. Paštēls.

Kā arī ir turpinājums: Nebaidies būt pirmais.

Ja jums šis raksts patika un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

Views: 76

Facebooktwitterredditpinterest

Līdzīgi raksti