Inteliģenta karjeras sieviete

Inteliģenta sieviete mūsdienās prot un spēj izdarīt gandrīz visu. Viņas ir guvušas sasniegumus karjerā, jo bijušas prasīgas pret sevi un līdzcilvēkiem. Diemžēl šis prasīgums līdzcilvēkiem bieži “pārceļas” arī uz attiecībām. Pieradušas, ka lietas, pārsvarā gadījumos, notiek “pēc viņu prāta”, to pašu vēlas saglabāt attiecībās.

Ja tā nenotiek, tad vai nu visu dara pašas (jo tā būs gaidītais rezultāts), vai tā arī paziņo, ka partneris neko neprot. Te nu atkal var nonākt pie tā, ka – ja sieviete nedod iespēju partnerim (vīrietim) pierādīt savu vīrišķību, tad daļa vīriešu pavisam noteikti izvēlēsies pārtraukt tādas attiecības. Paliek tie, kuriem nav būtiski uzturēt savu vīrišķību un gatavi pielāgoties, lai tikai “miers mājās”. Pretī saņemot elementāru aprūpi un “pansiju”. Pēc laika sievietēm rodas pamatots jautājums: “No kurienes (kā) rodas “mīkstie” vīrieši?”.

Ja satiekas divas spēcīgas personības, jāpieņem to, ka īstā kopdzīve ir vien tad, ja abi ir vienlīdz saprotoši, elastīgi, atbalsta viens otru un pieļauj otram arī noteiktu devu brīvības.

Reizēm inteliģentas karjeras sievietes dzīve rit pēc cita scenārija. Pat tad, ja sastapts interesants vīrietis ar kuru kopā dzīve kļuvusi krāsaināka un savā ziņā arī vieglāka, pēc laika sieviete sāk justies ierobežota savās izvēlēs.

Vairs nevar iet kur un kad vien sirds kāro. Iespējams, ka jāatsakās no interesantas un daudzpusīgas draugu kompānijas, jārēķinās ar partnera interesēm un vēlmēm. Tādēļ romantiskās ilgtermiņa attiecības atliek uz vēlāku laiku un dod priekšroku dzīvot vienai. Dzīvot kā pašpietiekamai sievietei vai vientulībā, tā jau cita izvēle.

Un vēl viena nianse, kādēļ reizēm (reizēm!) vientuļai sievietei dzīvot ir izdevīgāk. Ja nepieciešams risināt kādu praktisku jautājumu, netrūks vīriešu, kuri gatavi palīdzēt. Ja vien viņa gatava pieņemt palīdzību “no malas”. Savukārt dzīvojot kopā ar partneri, šāda atsaucība lai palīdzētu, būs daudz, daudz mazāka. Sak’, lai tavs partneris risina tos jautājumus.

Starp citu, dažādi pētījumi rāda to, ka vientuļi dzīvojoša sieviete vēlas sev patstāvīgu partneri, tomēr dažādu iemeslu dēļ to nespēj atrast vai arī vienkārši neuzdrošinās uz reālu rīcību. Tā vietā, lai būtu par ko rūpēties, tā pieņem kādu mājdzīvnieku.

Ja jums šis raksts patīk un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

Vai vēlaties lasīt, kāda ir pašpietiekama sieviete? Tad spiediet uz sekojošo saiti pa labi: Kāda ir Pašpietiekama sieviete.

Views: 297

rssby feather
Facebooktwitterredditpinterestby feather

Līdzīgi raksti