Kā sadzīvot ar pašpietiekamu cilvēku

Pašpietiekams cilvēks labprāt komunicē ar citiem cilvēkiem, kopīgi interesanti pavada laiku, bet var pienākt tāds brīdis, kad pat ar pazīstamiem un patīkamiem cilvēkiem vairs nevēlas tērēt enerģiju “pa tukšo” – sarunām bez satura, tenkām, žēlabām par to “ka viss slikti”, aizvainojumiem un apvainojumiem. Gudri cilvēki tādos gadījumos izvēlas neskart šīs “tukšās” tēmas un atrast citas. Vai arī pamazām izdzisīs savstarpējā sapratne.

Esot stabilā pārliecībā par sevi, pašpietiekams cilvēks necenšas par katru cenu atstāt iespaidu uz citiem, tajā skaitā “nemedī” sekotājus un atzinību sociālajos tīklos, lai tā justos “vērtīgāki”.  Kā arī necenšas “pāraudzināt” ikvienu sastapto ar atšķirīgu viedokli un uzskatiem.

Lasīt vairāk varat nospiežot uz šo saiti: Kā pašpietiekams cilvēks sadzīvo ar apkārtējiem, jo pilns raksts lasām citā manā vietnē.

Ja jums šis raksts patīk un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

Visits: 413

rssby feather
Facebooktwitterredditpinterestby feather

You may also like...