Ar Auna pārliecību uz priekšu

Kāds astrologs raksta, ka man, Aunam, pienācis laiks, kad viss izdosies. Un ar drošu pārliecību var doties sava izvēlētā mērķa virzienā. Tomēr, man liekas, lai kaut kur dotos ar lielu vai mazu pārliecību, ir vajadzīgs tas mērķis.

Lielāks vai mazāks, izplūdis vai kontrastaini iekalts akmenī, tomēr tam jābūt. Citādi var jau kaut kur doties un kaut kur var arī nonākt. Galamērķi vai tikai tā, garāmejot. Jautājums, vai būsim ar to mierā, kur esam nonākuši?

Tomēr atgriežoties pie sākuma, pie mērķa. Tā konkrētā, iekaltā. Tas tikai tā šķiet viegli – izvēlies, iezīmē un uz priekšu!

Man liekas, jo cilvēks vairāk zina, jo lielāka pieredze, grūtāk izvēlēties to konkrēto ceļa galapunktu. Vairāk ir to ietekmējošo faktoru, kuri iepazīti un būtu ņemami vērā lemjot.

Var jau rakstīt divos stabiņos plusus un mīnusus, kā to iesaka dažādi konsultanti. Salīdzināt, pielikt izsaukuma zīmes vai svītrot pavisam. Pretstatīt iespējamos emocionālos ieguvumus un garām palaistās materiālās vērtības. Tas viss ir tik sarežģīta “štuka”.

Bieži lasām, ka Auns ar savu pārliecību, enerģiju spēj gāzt kalnus un tikt galā ar gandrīz jebkuru “risināmo jautājumu”. Tik nekur neesmu lasījis, cik daudz laika Aunam aizņem to divu “stabiņu” rakstīšana, svītrošana un burzīšana, līdz pārliecinoši nonākt pie skaidrām sava mērķa aprisēm.

Ja tā labi padomā, tad to varētu iespēt da jebkurš. Ja vien to vēlas. Tomēr atzīšu, ka astrologu teiktais, ka priekšā Aunu panākumu periods, ceļ spārnos.   

Visits: 343

rssby feather
Facebooktwitterredditpinterestby feather

You may also like...