Atbrīvo prātu gaišām domām

Ir brīži, kad cilvēka prātā jaucas daudz dažādu domu. Reizēm tās ir pavisam nepatīkamas, kas atgriežas atkal un atkal. Tās bieži atnāk visnepiemērotākajos brīžos: kad cilvēks ir viens, dienas izskaņā vēlas iemigt vai pat naktīs, guļot.

Pirms neilga brīža klausījos kāda rakstnieka interviju, kurā viņš runāja arī par iepriekš pieminētajām nepatīkamajām domām.

Viņš ieteica šīs nepatīkamās domas “izrakstīt laukā” no sava prāta, no savas galvas. Un tas darbojoties.

Tādos gadījumos vajagot ņemt papīra lapu un rakstāmo. Ja to nav, tad izmantot datoru un vienkārši rakstīt par to, kas tajā brīdī ir prātā.

Nereti pierakstot šī nepatīkamās domas, tās kā pašas no sevis sakārtojas. Varbūt pat vairs neliekas tik briesmīgas un nomācošas. Reizēm pat parādoties “gaisma tuneļa galā “ – rodas kādas konkrētas, ilgi mocījušas situācijas risinājums.

Tāpat esot gadījumi, kad šādas pierakstītās domas kādreiz vēlāk var būt “grūdiens” vai motivācija sākt radošo rakstīšanu. Vai arī var palīdzēt tikt laukā no “radošās bedres” tad, kad rakstot iestājies svaigu ideju un domu trūkums.

Nekautrējieties, atrodiet laiku un pierakstiet tās savas domas, kuras jūs apciemo visbiežāk. Apciemo un jūs nomāc.

Atbrīvojiet savu galvu un prātu kam jaunam, jaunām un gaišām domām.

Ja jums šis raksts patīk un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

Visits: 3332

rssby feather
Facebooktwitterredditpinterestby feather

You may also like...