Dinamo Rīga būs jauns treneris

3.martā AS “Dinamo Rīga” padome un valde pieņēmusi lēmumu Pēteri Skudru atbrīvot no Dinamo Rīga trenera amata.

No vienas puses, sportiskās, loģisks lēmums, jo Dinamo Rīga tikko aizvadītajā sezonā uzstādījusi visu KHL sezonu anti – rekordu un ieņēmusi visā KHL pārliecinoši pēdējo vietu.

Šoreiz nepieminēšu C-19 slimošanas periodus, kuri iesita pamatīgus robus spēlētāju fiziskajā formā un arī taktiskajā sagatavošanā.

Tomēr liekas, ka Pēteris nonāca “pārmijnieka” jeb “grēkāža” vietā, jo nevar aizmirst to, ka Dinamo īpašnieki tik ilgi “vilka” ar naudas gādāšanu aizvadītajā vasarā. Tad arī miglaini runāja par kvalitatīvo speciālistu rindu uz Dinamo trenera amatu, līdz daži patiesi labi kandidāti pārstāja gaidīt un parakstīja citus līgumus. Bet spēlētājus vajadzēja izvēlēties vēl no tiem, kuri bija pieejami pirmssezonā par visai minimālu naudu.

Dažas dienas iepriekš noskatījos garu sarunu ar Pēteri Skudru. Tajā viņš ne tikai pieminēja to, ko es tikko uzskaitīju par aizvadīto pirmssezonu, bet norādīja arī uz Dinamo spēlētāju vājajām vietām, kas noteikti jāuzlabo starpsezonā, lai varētu “turēt līdzi” KHL līmenī un ko vajadzētu ņemt vērā komplektējot komandu.

Man gan liekas, ka Skudra, iespējams, komandas īpašniekiem nebija ērts treneris. Varbūt netieši deva mājienus – ja gribat (īpašnieki) komandas rezultātus, nodrošiniet laicīgi to un to.

Vieglāk meklēt jaunu (citu), varbūt pielaidīgāku, kuram diktēt savus īpašnieku nosacījumus. Vienīgi var sanākt kā jau citas vasaras – ilgi meklē naudu, tad nevar izvēlēties pašu labāko treneri no garās kandidātu rindas, līdz jāpaliek pie tiem, kuri vasaras beigās palikuši bez darba (līgumiem), bet vēl grib uzspēlēt hokeju tuvāk mājām vai arī ārzemnieki, kuri grib “paostīt” Eiropas hokeja gaisu, kamēr ģimene dzīvo vairāk vai mazāk civilizētā un no pārējās pasaules vieglāk viegli sasniedzamā vietā – Rīgā.

Ja vēl pāris gadus iepriekš ar lielu interesi meklēju jebkuru iespēju vērot Dinamo Rīga spēles, tad tad to daru reti. Pārsvarā tad, kad spēle pret ļoti spēcīgu pretinieku. Tad vai nu jau spēles sākumā skaidrs, ka brīnumu nebūs, vai arī – tomēr izdodas tam stiprajam “iekost” sāpīgāk vai pat uzvarēt.

Kur gan palikusi Dinamo Rīga uguntiņa?

Facebooktwitterredditpinterestby feather
rssby feather

You may also like...

Add a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *